Popular Tags and Popular Profiles
emishop Photos and Tags #emishop Hastag Tags | Trend Topic
We have moved the instagram page to the web for you.

Popular #emishop Photos media

favorite Likes
💥Perfito nga oferta 3-7 Gusht💥 Produkti me i shitur ..per qerpike perfekt me volum, gjithashtu ushqen dhe mbron qerpiket nge renia Produkte me Standart Gjerman

#madeingermany🇩🇪️ #maskara #symagjik #forconqerpiket #emishop #ulje #cilesiegarantuar💯☑️ #morequalityforyourlife🌱 #produktebiogjermane #provojedheti #porositinstadirekt #vimeneteju
favorite Likes
💥Oferte 23% me lire 690 Leke 3-7 GUSHT💥 Colours Laps për Sytë Dark Cole Perberja kremoze i jep cdo tualeti thellësinë e nevojshme dhe fuqi ekspresive joshëse. Peneli kremoz mundëson mënyra të shumëllojshme të vendosjes: që nga pamja natyrale për ditën deri tek sytë dramatike "Smokey" për natën.

#morequalityforyourlife🌱 #madeingermany🇩🇪️aloeveraforever #cilesiegarantuar💯☑️ #produktetecertifikuara #emishop #gjithckaqejuduhet #skincare #symagjik #skincareproducts #aloevera #hidrato #kremfytyrehidratues #antibacterial #Spf50 #antiaging #beautiful #porositonline #vimeneteju
favorite Likes
💥Oferta Perveluese per Gushtin 27% ulje..💥 nga 1990 leke Behet 1450 leke ne datat 3-7 Gusht. I pershtatshem per lekurat e yndyrshme Colours Oilfree Make-up Make-up pa përmbajtje vajore Colours Oilfree Make-up – për një lëkurë të njëtrajtshme dhe perfekte! Një ngjyrë e bukur, e njëtrajtshme bën që të kemi një shkëlqim fantastik dhe thjesht ju bën të dukeni mirë. Make-up pa përmbajtje vajore është make-up ideal kur keni lëkurë shumë të yndyrshme. Përmbajtja pa vaj njëtrajtëson parregullësitë, e bën lëkurën të duket mat dhe e hidraton atë. Falë shumëllojshmërisë së ngjyrave ju me siguri do të gjeni për tonalitetin e lëkurës suaj nuancën perfekte! Colours Oilfree Make-up gjenden në këto variante: Light Sand (ngjyrë rëre e lehtë), Medium Sand (ngjyrë rëre mesatare), Light Caramel (ngjyrë e hapët karamel), Medium Caramel (ngjyrë mesatare karamel), Dark Sand (ngjyrë rëre e errë) dhe Dark Caramel (ngjyrë karamel )

#morequalityforyourlife🌱 #madeingermany #oferta #emishop #makeupartist #cilesiegarantuar #hidrato #standatgjerman #produktetecertifikua #beauty #porositinstadirekt📳 #vimeneteju
favorite Likes
💥Super Oferteee 25 %Ulje💥 👇3-7 Gusht.📢 Ofrojme dhe posten falas💥 per cdo porosi te Setit💣💥💥 Nga 12.190 leke me Ulje behet 9190 leke Seti. Krem Dite,Krem Nate,Krem Sysh mosha 35 + Ndihmon që lëkura të duket e tonifikuar dhe e mëndafshtë. Redukton shfaqjen e rudhave * Kombinim i përbërësve me bazë diamantësh Hexapeptidi inovativ ndihmon në ruajtjen e lëkurës nga radikalet e lira * Rekomandohet përdorimi afatgjatë. ZEITGARD Beauty Diamonds – Evidentuesi ekskluziv i kontureve. Përmes ndikimeve të përditshme të mjedisit lëkura i nënshtrohet gjatë ditës faktorëve të ndryshëm dhe veçanërisht lëkurat e pjekura kanë nevojë për trajtim të pasur. Trajtim delikat  për sytë. I prodhuar posaçërisht  për lëkurë të thatë dhe që ka nevojë për trajtim. Ndihmon në minimizimin e hijeve dhe qeskave të syve. Redukton shfaqjen e rudhave * Produkt nga linja e trajtimit ZEITGARD Care System * Rekomandohet përdorimi afatgjatë.

#morequalityforyourlife🌱 #madeingermany🇩🇪️ #antiaging #beautiful #trajtimluksoz #standartgjerman #emishop #lr #aloevera #facecare #skincareproduct #antirrudhe #porositinstadirekt📳 #vimeneteju
favorite Likes
Ta nisim diten embel me bebushat.. Produket jane te certifikuara nga Dermatest dhe te keshillueshme nga Mjeke Pediater Me e mira per Bebet dhe femijet Made in Germany🇩🇪 Aloe Vera Baby Sensitive Shampo dhe Locion për Larje Larja e bebeve është një zakon i përditshëm ! Lëkura e bebeve tona të dashura është ende në zhvillim. Mbrojtja natyrale e lëkurës nuk është aq e zhvilluar sa ajo e të rriturve. Pastrimi i përditshme i lëkurës dhe flokëve përbën një dilemë për prindërit. Aloe Vera Baby Shampo dhe Locion për Larje është zgjidhja e duhur, sepse është krijuar për pastrimin e butë të lëkurës së ndjeshme të fëmijës. Aloe Vera ndihmon për të balancuar nivelin e duhur të hidratimit në lëkurë. Ekstrakti organik i kalendulës zbut lëkurën dhe vaji i sojës e mban të butë. Aloe Vera Sensitive Krem për Fytyrën dhe Trupin Përkujdesje maksimale për lëkurën e butë të bebeve. Lëkura e bebeve është më e ndjeshme se lëkura e të rriturve. Ajo ka nevojë për kujdes të veçantë për ta mbajtur të butë dhe të lëmuar gjatë gjithë kohës. Aloe Vera Baby Sensitive Aloe Vera Sensitive Krem për Fytyrën dhe Trupin me 40% Aloe Vera, ekstrakt kalendula dhe Panthenol i jep hidratim lëkurës dhe forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës. Një tjetër plus: Gjatë aplikimit të locionit përkëdheleni beben me masazhe të lehta Aloe Vera Baby Krem Mbrojtës nga Acarimet Me kalimin e orëve pelenat kthehen në një sfidë të madhe për bebet, pasi lëkura e tyre është ende në zhvillim dhe mekanizmat e vetëmbrojtjes së lëkurës nuk janë zhvilluar si tek të rriturit. Për rrjedhojë lëkura mund të jenë e ndjeshme ndaj stimujve të jashtëm. Aloe Vera Baby Krem Mbrojtës nga Acarime është krijuar posaçërisht për irritimet që krijohen nga pelenat, si dhe mbron dhe ushqen lëkurën e ndjeshme në atë zonë. Formula me 40% Aloe Vera, ekstrakt kalendula, zink dhe Panthenol parandalon dhimbjet. Rehatia në të ndenjurat e bebes sjell buzëqeshjen tek ata. Kremi është gjithashtu i përshtatshëm edhe si një krem mbrojtës për të gjithë familjen!

#madeingermany🇩🇪️aloeveraforever #morequalityforyourlife🌱 #produktebio #produktetecertifikuara #cilesiegarantuar💯 #aloevera #kujdesiperlekuren #aloeverababy #emishop #ulje #lrworld #siguri
favorite Likes
E kush nuk e adhuron ngjyren e kuqe..🤗🔥 dhe kur eshte cilesor e duam akoma me shume.Provoje💥 Buzëkuq kremoz për një pamje plot ngjyrë intensive. Hidraton dhe ofron ngjyrë brilante që qëndron gjatë. Me përbërje delikate që shkrihet. Me vitaminë E për buzë të trajtuara.

#upgradeyourlife #madeingermany🇩🇪️ #produktetecertifikuara #cilesiperjetentuaj #lrworld #lipctick #red #Femrat #jeunike #buze #vitamineE #emishop #blionline #vimeneteju #ofertapafund
favorite Likes
💥📢OFERTE 2+1DHURATE Kapsula per perbeshtetjen gjate menopauzës Woman Phyto - Kapsula Kapsulat Woman Phyto – për mirëqënien e përgjithshme të femrës dhe ndihmon edhe në periudhën e menopauzës. Veçanërisht gjatë menopauzës ruajtja e kockave të shëndetshme është një temë e rëndësishme. Këtu mund të japin një kontribut të çmuar Kapsulat Woman Phyto. Kalçium që përmbajnë kapsulat nevojitet për ruajtjen normale të kockave dhe vitamina D ndihmon në ruajtjen e kockave normale.

#madeingermany🇩🇪️ #morequalityforyourlife🌱 #cilesiegarantuar💯 #produktetecertifikuara #women #kujdesiperkockat #mireqenie #shendeti #standartgjerman #Femrat #lrworld #emishop #oferta #paguajnedorezim #porositonline #vimeneteju
favorite Likes
🙋🏻‍♀️[email protected] pueden realizar su pedido por whatsapp enviando la captura del producto o a traves de www.emishopec.com, sí ya puedes hacer tu pedido directamente desde la página 100% confiable, el link está en la bio☝🏻, llevamos tú pedido a domicilio y pagas al momento de la entrega (recargo adicional desde $1), también receptamos pagos por depósito o transferencia (con el 50% puedes reservar lo que necesites hasta un lapso de 7 días, pasado ese tiempo si el artículo por la demanda es vendido no nos hacemos responsables por no concretar la compra en el tiempo indicado y deberá adquirir otro producto de acuerdo al momento dado porque no habrá devoluciones). 🚚Envios a otras provincias solo por servientrega. Somos tienda online no tenemos local, pero sí un punto de retiro en La Libertad en caso que deseen acercarse a ver la mercadería, comunicarse al wsapp para confirmar.

#0961195591 #emishopec #emishop #tiendaonline #salinas #lalibertad #santaelena #accesorios #ropa #makeup #maquillajeec #bisuterias #lenceria #calzado #salinasonline #tiendavirtual #ecuadoronline #tiendonline #ventasonline #paginawebemishopec #emprendimiento #maquillajeecuador #soloonline #provinciasantaelena #ecuador
favorite Likes
Yogurt Exfoliante Corporal en crema de 300gr por $5,00 Tienen un rico aroma 🏠No local, pero si punto de retiro en La Libertad. 🚗A domicilio tarifa desde $1

#0961195591 #exfoliantecorporal #exfoliantedeyogurt #cremaexfoliante #exfoliacion #exfoliar #salud #ricoaroma #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #salinas #lalibertad #santaelena #envios #servientrega
favorite Likes
Pigmentos tonos neón, torre de 6 colores 1 torre por $3,00 3 torres por $7,50 6 torres por $13,00 12 torres por $22,50 🏠No local físico, pero sí un punto de retiro en La Libertad de 2 a 6 pm. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (dependiendo del sector)

#0961195591 #emishop #emishopec #pigmentosneon #pigmentos #coloresneon #tonosneon #maquillaje #maquillajeneon #neonecuador #maquilajeecuador #makeup #makeupecuador #6tonosneon #salinas #lalibertad #santaelena #ventasonline #tiendaonline
favorite Likes
PROBIOTIC 12: Jeto shendetshem - Nje miliarde bakterie te ndara ne 12 variacionen nje kombinim unik perfekt,efekti i të cilave është i garantuar edhe me një mikrokapsulim të patentuar. Mireqenia e njeriut varet nga ekuilibri i sakte i bakterieve. - Pas trajtimit me Antibiotik. - Balancon Floren e Faunen e Zorreve. - Rruget Inspiratore. - Kunder Astmes. - Kunder Alergjive. - Personat qe pine Duhan. Me 1 miliard baktere probiotike për kapsulë, ajo është e pasur me baktere të vlefshme të zorrëve, të cilat përmes mikrokapsulimit të patentuar arrijnë destinacionin e tyre në zorr, duke kontribuar kështu në mbështetjen optimale për mirëqenien. Si të përdorni Probiotic12 ? Merrni një kapsulë të Probiotic12 një herë në ditë me një gotë me ujë. Doza e rekomanduar ditore nuk duhet të tejkalohet. Kërkoni një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar, si dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mbajeni produktin larg fëmijëve të vegjël. Ruajeni në një vend të ftohtë dhe të thatë. Informacion mbi përbërësit: Çdo kapsulë përmban një total prej 1 miliard bakteresh probiotik që grumbullohen . Nga dymbëdhjetë lloje të ndryshme të baktereve. Ky kombinim është unik. Vendimtare për efikasitetin e produkteve probiotike është shkalla e mbijetesës së baktereve gjatë kalimit kritik të stomakut në rrugën drejt zorrëve. Acidi klorhidrik në stomak mund të shkatërrojë bakteret dhe t'i bëjë ato të paefektshme. Probiotic12 ka një mikroskapsulim të dyfishtë që mbron bakteret në mënyrë më efikase në krahasim me produktet e tjera.

#madeingermany🇩🇪️ #upgradeyourlife #morequalityforyourlife🌱 #shendet #bukuri #probiotic12 #jetoshedetshen #produktetecertifikuara #standartgjerman #imunitet #aloe #emishop #cmimefantastike #cilesiperjetentuaj #provojetabesosh #porositonline #vimëneteju
favorite Likes
Niseni ditem me nje doze vitaminash per vete dhe femjjen tuaj..forco imunitetin perpara se te vine virozat e dimrit. 100% furnizim me vitamina ne vetem nje luge caji . Nga 21 fruta natyrale dhe koncentrat perimesh. Vit .D.E.B1.(tiamine) Vit.12 ( riboflavine) Vit. B3 ( Niacin) Vit.B5 (Acid pantothenik) Vit.B6 Vit.B7(Biotin) Vit .B9 ( Acid Folik) Vit B12 Me e mira per familjen tuaj..Produkte me Standart Gjerman🇩🇪

#madeingermany🇩🇪️ #upgradeyourlife #cilesiegarantuar #morequalityforyourlife #vitamina #imunitet #stopvirozave #fruta #lr #shendet #bukuri #kujdesuperveten #produktetecertifikuara #porositonline #vimëneteju #emishop #cmimefantastike
favorite Likes
favorite Likes
Dhëmbë të mirë-rregulluar dhe mishrat e dhëmbëve në ekuilibër LR MICROSILVER PLUS Sistemi i Kujdesit Dentar çliron zgavrën e gojës nga mikrobet dhe ofron mbrojtje inovative për dhëmbë të fortë, mishra të shëndetshëm dhe një florë orale në ekuilibër. Produkte me Standart Gjerman🇩🇪

#morequalityforyourlife🌱 #madeingermany🇩🇪️ #toothpaste #dhëmbëtëbardhë #cilesiegarantuar💯☑️ #emishop #kujdesuperveten #produktebiogjermane #provojedheti #produktetecertifikuara #lrworld #provojetabesosh #porositonline #vimeneteju #emishop
favorite Likes
💥 Oferta vetem 24 ore 📢 Nga 6040 leke Cmimi Ofertes 4790 leke ndiqni videon per menyren e perdorimit 🌵Seti i Farmacise ne shtepi -Ndihma e shpejte ■💨 Spray me Aloe Vera dhe 12 bime si { kamomili,sherebela,eukaliptus, xhinxher  etj eshte nje produkt multifunksional, ne raste djegie me uje, hekur, sobe, etj, pickime nga insekte, ne rast se pritesh, vritesh me dicka, djegie nga dielli, bajame te irrituara, etj. 🌱■Koncentrati me 90% aloe vera ideal per tu perdorur pas sprait te emergjences ne raste incidentesh, djegie,rigjeneron qelizat, ne hematoma te ndryshme,qeteson dhimbjet , per aknet  ose si maske fytyre ■🍃Kremi me propol, nje hidratues shume i thelle, ndihmon ne plage te ndryshme per t'u mbyllur. 🌱KETO PRODUKTE MUND TE PERDOREN EDHE TEK FEMIJET PASI JANE BIMORE

#madeingermany🇩🇪️aloeveraforever #sprayemergency #emishop #aloeveraskincare #aloeveragel # #kujdesiperlekuren #rigjenerim #hidratim #kujdesintensiv #cilesiegarantuar #morequalityforyourlife #produktebiogjermane #provojedheti #porositonline
favorite Likes
📢 Uljet e fundit💥 Nxito te besh porosine tende 🔥 30-31 Korrik 🌞Krem xhel me Spf20 💣 Cmimi 1499 leke 💥 100 ml 🌞Krem me Spf 50 💣 Cmimi 2499 leke💥 75 ml Krem per lekure te ndjeshme , rekomandohet edhe per femije. ✅ Me 40% xhel Aloe Vera. ✅ E mbrojne lekuren nga rrezatimi UVA&UVB. ✅ Trajton, freskon dhe hidraton intensivisht. ✅ Rezistent ndaj ujit. ✅ Perthithen shpejt nga lekura dhe nuk lene ndjesi vaji apo lekuren te bardhe. Produkt me Standart Gjerman

#morequalityforyourlife🌱 #madeingermany🇩🇪️ #cilesiegarantuar💯 #sunprotection #Spf20 #Mbrojtje #Spf50 #cilesiperjetentuaj #lrhealthandbeauty #emishop #ulje #cmimefantastike #produktetecertifikuara #porositonline #vimeneteju #paguajnedorezim
favorite Likes
💥Oferte Ekstreme 💥💣📢 Vetem sot 1499 leke Krem xhel me Spf20,mbrojtje UVA/UVB ,mbron dhe hidraton lekuren ,kundra ujit.. perthithet shpejt nga lekura dhe nuk te le ndjesi vaji apo lekuren te bardhe. Produkte me Standart Gjerman 🇩🇪 Perfitoje tani Uljet jane te fundit

#morequalityforyourlife🌱 #madeingermany🇩🇪️ #aloeveraforever #lr #Spf20 #Mbrojtje #uva #uvb #emishop #upgradeyourlife #cilesiegarantuar💯☑️ #produktebiogjermane #aloevera #hidrato # #shijodiellin #porositonline #vimeneteju #paguajnedorezim
favorite Likes
Pigmentos tonos neón, torre de 6 colores 1 torre por $3,00 3 torres por $7,50 6 torres por $13,00 12 torres por $22,50 🚗Entregas a domicilio desde $1 (dependiendo del sector)

#0961195591 #emishop #emishopec #pigmentosneon #pigmentos #coloresneon #tonosneon #maquillaje #maquilajeecuador #makeup #makeupecuador #6tonosneon #salinas #lalibertad #santaelena #ventasonline #tiendaonline
favorite Likes
💋🛍Lleva 6 cintillos por $7,50(se enviarán modelos y colores surtidos, no son a elección)

#0961195591 #emishop #emishopec #ventasonline #tiendaonline #accesorios #makeup #makeupecuador #makeupsalinas #headband #cintillospa #salinas #lalibertad #santaelena #servientrega
favorite Likes
✨"Donde reina el amor sobran leyes"🥰💕✨ Este Mes tenemos muchísimas novedades y empezamos con estos hermosos polos para ti y para tu pareja con quién compartes momentos hermosos de tu vida 😍❄️🌹¿Por qué ? No vestirte igual que el o [email protected] no te quedes con la ganas de tu hermoso polo y de excelente calidad al mejor precio💕🤗 . . . . Te encantó? 🥰😻 escríbenos al 📲938132439 o por interno 🍀

#EmiShop 📦 #personalizado #regalooriginales #detalles #packregalo #regalopersonalizado #REGALOPERFECTO #polopersonalizado #polopareja
favorite Likes
Brallette 🤩💃 Talla U 5$

#emishop #Barinas #Venezuela #lindas #cute #like #mujeres
favorite Likes
favorite Likes
favorite Likes
favorite Likes
favorite Likes
Conjunto Brasier + Pantys e Hilos 8$

#Barinas #EmiShop #Venezuela #cute #lindas #like #hermosas
favorite Likes
Conjunto Brasier + Pantys 6$

#Barinas #Venezuela #lindas #bellas #cute #hermosas #EmiShop
favorite Likes
OFERTAS DEL MES DE JULIO Conjunto Brasier + Pantys 6$

#barinas #venezuela #cute #like #emishop #bellas #conjunto
favorite Likes
Nuevo Combo de Emprendimiento Combo Barcelona 💃 32$

#Barinas #Venezuela #EmiShop #cute
favorite Likes
Pigmentos tonos neón, torre de 6 colores 1 torre por $3,00 3 torres $7,50 6 torres por $13,00 12 torres por $22,50 🚗Entregas a domicilio desde $1 (dependiendo del sector)

#0961195591 #emishop #emishopec #pigmentosneon #pigmentos #coloresneon #tonosneon #maquillaje #maquilajeecuador #makeup #makeupecuador #6tonosneon #salinas #lalibertad #santaelena #ventasonline #tiendaonline
favorite Likes
🌵Seti i Farmacise ne shtepi -Ndihma e shpejte ■💨 Spray me Aloe Vera dhe 12 bime si { kamomili,sherebela,eukaliptus, xhinxher  etj eshte nje produkt multifunksional, ne raste djegie me uje, hekur, sobe, etj, pickime nga insekte, ne rast se pritesh, vritesh me dicka, djegie nga dielli, bajame te irrituara, etj. 🌱■Koncentrati me 90% aloe vera ideal per tu perdorur pas sprait te emergjences ne raste incidentesh, djegie,rigjeneron qelizat, ne hematoma te ndryshme,qeteson dhimbjet , per aknet  ose si maske fytyre ■🍃Kremi me propol, nje hidratues shume i thelle, ndihmon ne plage te ndryshme per t'u mbyllur. 🌱KETO PRODUKTE MUND TE PERDOREN EDHE TEK FEMIJET PASI JANE BIMORE

#madeingermany🇩🇪️aloeveraforever #sprayemergency #emishop #aloeveraskincare #aloeveragel # #kujdesiperlekuren #rigjenerim #hidratim #kujdesintensiv #cilesiegarantuar #morequalityforyourlife #produktebiogjermane #provojedheti #porositonline
favorite Likes
Produkte te nje cilesie shume te larte per nje make-up profesional. Te certifikuara dhe aspak te demshme per lekuren. Besoji kujdesin e fytyres markes Gjermane 🇩🇪 100%besueshmeri ✅ follow @emishop.al

#morequalityforyourlife🌱 #madeingermany🇩🇪 #skincareproduct #aloevera #gjithckaqejuduhet #cilesiegarantuar💯☑️ #produktetecertifikuara #emishop #lr #healthandbeauty #makeup #sunprotection #antiaging #antibacterial #gelaloevera #bukuri #sprayemergency #parfum #bodyparfume #aloeverababy #toothpaste #aloeveramen #porositonline #vimëneteju
favorite Likes
❣Aretes, nuevo modelo y colores disponibles. Pide el tuyo, se agotan rapido. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (depende del sector)

#0961195591 #aretes #flores #accesorios #regalo #mujer #salinas #lalibertad #santaelena #emprendimiento #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #servientrega
favorite Likes
❣Aretes, nuevo modelo y colores disponibles. Pide el tuyo, se agotan rapido. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (depende del sector)

#0961195591 #aretes #flores #accesorios #regalo #mujer #salinas #lalibertad #santaelena #emprendimiento #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #servientrega
favorite Likes
❣Aretes, nuevo colores disponibles. Pide el tuyo, se agotan rapido. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (depende del sector)

#0961195591 #aretes #flores #accesorios #regalo #mujer #salinas #lalibertad #santaelena #emprendimiento #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #servientrega
favorite Likes
❣Aretes, nuevo colores disponibles. Pide el tuyo, se agotan rapido. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (depende del sector)

#0961195591 #aretes #flores #accesorios #regalo #mujer #salinas #lalibertad #santaelena #emprendimiento #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #servientrega
favorite Likes
❣Aretes, nuevo colores disponibles. Pide el tuyo, se agotan rapido. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (depende del sector)

#0961195591 #aretes #flores #accesorios #regalo #mujer #salinas #lalibertad #santaelena #emprendimiento #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #servientrega
favorite Likes
❣Aretes, nuevo colores disponibles. Pide el tuyo, se agotan rapido. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (depende del sector)

#0961195591 #aretes #flores #accesorios #regalo #mujer #salinas #lalibertad #santaelena #emprendimiento #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #servientrega
favorite Likes
❣Aretes, nuevo colores disponibles. Pide el tuyo, se agotan rapido. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (depende del sector)

#0961195591 #aretes #flores #accesorios #regalo #mujer #salinas #lalibertad #santaelena #emprendimiento #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #servientrega
favorite Likes
❣Aretes, nuevo colores disponibles. Pide el tuyo, se agotan rapido. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (depende del sector)

#0961195591 #aretes #flores #accesorios #regalo #mujer #salinas #lalibertad #santaelena #emprendimiento #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #servientrega
favorite Likes
❣Aretes, nuevo colores disponibles. Pide el tuyo, se agotan rapido. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (depende del sector)

#0961195591 #aretes #flores #accesorios #regalo #mujer #salinas #lalibertad #santaelena #emprendimiento #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #servientrega
favorite Likes
❣Aretes, nuevo colores disponibles. Pide el tuyo, se agotan rapido. 🚗Entregas a domicilio desde $1 (depende del sector)

#0961195591 #aretes #flores #accesorios #regalo #mujer #salinas #lalibertad #santaelena #emprendimiento #ventasonline #tiendaonline #emishop #emishopec #servientrega
favorite Likes
Felicidades a la Ganadora de nuestro concurso 🤩🥳🤩🥳🤩🥳 @elbevema Y a todas nuestras participantes 🥳

#ChicaEmishop #linda #barinas #venezuela #emishop
favorite Likes
💋Ushas lip contour 3pcs por $3,50 🚗Entregas a domicilio desde $1 (dependiendo del sector)

#0961195591 #ushas #lipcontour #labial #delineador #belleza #accesorios #mujer #emishop #emishopec #salinas #lalibertad #santaelena #ventasonline #tiendaonline #ecuador
favorite Likes
👁💁🏻‍♀️Delineador HudaBeauty punta plumón en color negro por $1,50 🚗Entregas a domicilio desde $1 (dependiendo del sector), envios a provincias por servientrega.

#0961195591 #delineador #delineadorplumon #ojos #mirada #bella #mujer #hudabeauty #delineadorhudabeauty #colornegro #emprendimiento #emishop #emishopec #salinas #lalibertad #santaelena #ventasonline #entregasadomicilio #envios
favorite Likes
🔤Panel de luz Led con letras y números por $11,00 🚗Entregas a domicilio desde $1 (dependiendo del sector)

#0961195591 #paneldeluz #led #panelcinema #cinema #letreroled #letrasynumeros #frases #tiendaonline #ventasonline #emishop #emishopec #salinas #lalibertad #santaelena
favorite Likes
✅ Dy te preferuarat e mia ne mengjes 🤗 Pasccuci 😁 dhe kremi me Spf 50 ✅ Jam ne dashuri me kete krem..te mbron nga rrezet e demshme,nga plakja e parakohshme,dhe me e rendesishmja per mua nga njollat kafe. ✅ Eshte super hidratues...nuk ngjit dhe nuk ta le fytyren te vajosur. Po aromaaaa mmmm ..kenaqesi kur e aplikon te vjen ta hash 🤣 ✅ Me ulje gjithe muajin korrik nga 3490 leke,me ulje 2790 leke

#madeingermany🇩🇪️ #morequalityforyourlife🌱 #cilesiegarantuar💯☑️ #Spf50 #mbrojtjeesigurte #uva/uvb #shijodiellin #fuqiaaloeveres #lr #lralbania #love #emishop #ulje #porositonline #vimeneteju
Popular Tags © 2018