Popular Tags and Popular Profiles
bizneseneshqiperi Photos and Tags #bizneseneshqiperi Hastag Tags | Trend Topic
We have moved the instagram page to the web for you.

Popular #bizneseneshqiperi Photos media

favorite Likes
Perfito tani nga Super Oferta Mujore - 25 % ulje ! Reklamo biznesin online me mire se kudo: - Lider ne shikueshmeri - Lider ne nr fansash (shqiptare dhe jo marketing fallco) - Lider ne sherbime ( cmimi justifikon sherbimin ) Mos u mashtroni nga fjalet e bukura kerkoni statistika nga faqe apo kompani fallco qe duan thjesht leket, kontrollo - krahaso - beso ! Ne nuk jemi perfekt por me mire se ne nuk do gjeni 😄 Kontakto ne inbox dhe ndihmo biznesin te rritet !

#reklamimonline #biznese #bizneseneshqiperi #gjejbiznese #marketing
favorite Likes
RESTORANT GREEN PARK – DIVJAKE Tel: +355683578995 / +355683578996 Follow => @restorant_green_park_divjake Adresa: Laguna e Divjakes – Divjake, Albania Restorant Green Park eshte vendi perfekt per te provuar ushqim bio, te fresket dhe te gatuar me profesionalizem nga shefat e kuzhines. Ambjenti relaksues i rrethuar me gjelberim dhe ajri i paster, mundesojne qe te kaloni momente te paharrueshme me miqte apo familjaret tuaj. Ne ambjentet e Green Park do te keni mundesine qe te realizoni dasmen e enderrave tuaja. Ofrohet nje salle e dizenjuar ne menyre moderne dhe me kapacitet te konsiderueshem. Mbi te gjitha ofrohet sherbim korrekt dhe i shpejte. Sherbimet: – Bar Kafe – Restorant – Salle Dasmash – Organizim Eventesh dhe Festash – Free Parking – Free Wiffi – Etj..! Tel: +355683578995 / +355683578996 Facebook => https://www.facebook.com/greenparkdivjake Portal => https://inalbania.al/green-park-divjake Instagram => https://instagram.com/restorant_green_park_divjake Vendodhja => https://g.co/kgs/u5kaEw 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
Perfito tani nga Super Oferta Mujore - 25 % ulje ! Reklamo biznesin online me mire se kudo: - Lider ne shikueshmeri - Lider ne nr fansash (shqiptare dhe jo marketing fallco) - Lider ne sherbime ( cmimi justifikon sherbimin ) Mos u mashtroni nga fjalet e bukura kerkoni statistika nga faqe apo kompani fallco qe duan thjesht leket, kontrollo - krahaso - beso ! Ne nuk jemi perfekt por me mire se ne nuk do gjeni 😄 Kontakto ne inbox dhe ndihmo biznesin te rritet ! @albest.al

#bizneseneshqiperi #reklamimonline #gjejbiznese #neshqiperi
favorite Likes
PERDE ME POROSI ' PERDE EFTI ' - VLORE Perde dhe aksesorë për arredim shtëpi, hotel, bar-restorant, zyra, klinika etj... - PERDE - GRILA - ROLLERA - KORNIZA - SHINA - KUVERTA KREVATI - MBULESA KREVATI - ÇARÇAFË - PESHQIRA - JASTEK DEKORATIVE (BIANKERI) Tel: 069 56 01 710 / 069 96 09 789 / 069 84 78 899 / 069 95 88 758 Adr: ADRESA 1: RRUGA AT KRISTO NEGOVANI (ISH GJYQI I VJETËR) ADRESA 2: BULEVARDI VLORË - SKELË (PRANË SUPERMARKETIT CONAD) VLORË

#Perde #bizneseneshqiperi
favorite Likes
SION TRAVEL & TOURS – ALBANIA Follow => @siontraveltours Tel: +355 69 687 8374 🚦Adresa: Rruga E Bogdaneve, Perballe Ambasades Polake – Tirane Sion Travel & Tours ofron bileta udhetimi dhe turistike drejt te gjitha destinacioneve te botes. Ofrohen bileta me cmime ekonomike si dhe paketa turistike ne oferte. Për informacion dhe rezervime na kontaktoni: 📱 +355 696 878 374 📧: [email protected] Facebook => https://www.facebook.com/SIONTravelTours Portal => https://inalbania.al/sion-travel-tours-albania Instagram => https://www.instagram.com/siontraveltours Vendodhja => https://goo.gl/maps/gXRQLXvJe3q °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
favorite Likes
DELTA HOTEL & EVENTS – HOTEL NE DURRES Follow => @delta_hotel_events • Telefon: +355052706133 • Celular : +355694040822 • Për Evente : +355693324877 Delta Hotel & Events, një nga ndërtesat më mbresëlënëse në qytetin e Durrësit, vendi juaj i relaksit. Hotel Delta është destinacioni më i mirë për udhëtimin tuaj të ardhshëm. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke udhëtuar për biznes apo kënaqësi, ju do të gjeni kombinimin e përsosur të rehatisë dhe komoditetit me ne. Vendi ku eventi më i rëndësishëm i jetës suaj merr kuptimin e duhur. Hotel Delta ju bën të ndiheni të privilegjuar në ambjentet komode dhe dhomat luksoze. Ju Mirëpresim!

#Adresa: #Facebook https://www.facebook.com/KompleksiDelta/ #Instagram https://www.instagram.com/delta_hotel_events/ #Portal http://inalbania.al/delta-hotel-events-hotel-ne-durres #Vendodhja https://g.co/kgs/HRZ7JD #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
SALLON BUKURIE VALI – KAVAJE Follow => @sallon_bukurie_vali Adresa: Rruga e Alltuneve, Ish Policia e Vjeter – Kavaje Tel: +355 69 889 1468 Sallon Bukurie Vali me eksperience mbi 20 vjeçare ne sherbimet e Parukerise dhe Estetikes eshte e specializuar në make up profesional, stilime modelesh nusesh, stilime thonjsh, lyerje flokesh, etj..! Ofrohet Prerje, Krehrje, Lyerje profesionale dhe jo vetëm, Sallon Vali eshte e perkushtuar ndaj krijimtarise ne fushen e bukurise duke kombinuar profesionalizmin me cilesine me te larte ndaj sherbimit te klientit. Gjithashtu, ne Sallon Bukurie Vali do te keni mundesine te realizoni Kurse Profesionale me kohe te zgjatur ose intensive ne fushen e Parukerise, dhe Estetikes. Pas perfundimit te kursit, ju pajiseni me çertifikate te njohur nga Ministria e Arsimit. Mos hezitoni rezervoni nje takim dhe ejani ne Sallon Vali per nje ekperience magjike ne boten e bukurise. Ju Mirepresim! Per Rezervime Tel: +355698891468 Facebook => https://www.facebook.com/SallonBukurieVali Portal => https://inalbania.al/sallon-bukurie-vali-kavaje Instagram => https://instagram.com/sallon_bukurie_vali Vendodhja => https://g.co/kgs/dFmFaV 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
LOJRA PER FEMIJE – FALGEO SHPK Tel: +355 69 205 4557 Follow => @lodra_per_femije_falgeo Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km.14, Vorë Falgeo Shpk ofron Tregetim dhe Montim te Lodrave te ndryshme per Femije ne Kopshte, Lokale, Shkolla, Shtepi, Ambjente te ndryshme te Brendshme dhe te Jashtme Argetuese per Femije. Jemi fokusuar ne projekte funksionale: Rezidenca banimi, Rezidenca turistike, Komplekse industriale por edhe projekte multifunksionale si qendrat tregtare, etj..! Ne sjellim produktin me te mire per tu rritur vazhdimisht ne nje treg konkurues. Investojme ne komunitetin perreth me pergjegjshmeri te plote duke rritur besimin dhe bashkepunimin me klientin dhe bashkepunetoret tane. Per me Shume Info Tel: +355692054557 Facebook => https://www.facebook.com/lodraplastike Portal => https://inalbania.al/lojra-per-femije-falgeo-shpk Instagram => https://www.instagram.com/lodra_per_femije_falgeo Vendodhja => https://goo.gl/maps/9CLUKteaX4KRVTcL9 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
MAKINA ME QERA NE RINAS / CAR RENTAL IN RINAS Follow => @makina_me_qera_joni Tel: +355694439999 / +355692688811 Adresa: Aeroporti i Rinasit – Tirane Makina me Qera Joni ofron makina me qera te modeleve te ndryshme. Ofrohen makina me kambio Manuale dhe Automatike, me Nafte dhe Benzine. Çmimet jane konkurrues ne treg dhe makinat jane shume komode per udhetim. Ofrohen: – Makina me Qera Ditore – Makina Manuale & Automatike – Makina Nafte & Benzine – Çmime Ekonomike Na Kontaktoni! Portal => https://inalbania.al/makina-me-qera-rinas-tirane Instagram => https://www.instagram.com/makina_me_qera_joni Vendodhja => https://g.co/kgs/hovsyr 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
KOMPLEKSI DAKU TIRANE -  HOTEL, BAR & RESTORANT Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km.10, Perballe City Park Tel: +355 68 206 0828 Follow => @hotel_daku Email: [email protected] 🏨 HOTEL DAKU 🏨 Hotel Daku Tirane, një hotel me 4 yje, i vendosur në periferi të Tiranës, ofron mikpritjen dhe rehatinë me një atmosferë relaksuese dhe akomodim perfekt të dhomave luksoze, dhomave çift, teke, 1 + 1 dhe dhoma per grupe. Çmimet e Dhomave janë ekonomike. Ofrohen paketa oferte per rezervime ne grupe turistike apo biznesi. 🍷🍷 DAKU BAR 🍷🍷 Bar Daku, i vendosur në katin e parë të Hotelit Daku është pjesë e lobit mbresëlënës. Bari iu ofron klientëve tanë një atmosferë të ngrohtë, privatësi dhe shumë relaks. Është vendi ideal për t’u takuar me miqtë tuaj, për takime biznesi dhe më shumë. 🍽️ RESTORANT DAKU 🍴 Ofrojmë ambjent të përsosur për të provuar një vakt së bashku me miqtë apo familjarët tuaj dhe jo vetëm. Restoranti vjen me një menu të plotë me produkte që kombinon Traditën Shqiptare me Kuzhinat Europiane, duke ju ofruar një përvojë gastronomike të paharrueshme. Në Restorant Daku, ju mund të shijoni specialitete të ndryshme të përgatitura nga shefi ynë i kuzhinës bashkë me ekipin e tij të specializuar. Ushqimi është gjithmonë i përgatitur me produkte të freskëta Shqiptare dhe Mesdhetare. 🔝 Qëndroni me ne dhe do të ndiheni si në shtëpinë tuaj! 🔝 Shërbejme 24 Ore! Per Rezervime: Tel: +355 68 206 0828 Email: [email protected] Facebook => https://www.facebook.com/hoteldaku Portal => https://inalbania.al/kompleksi-daku-tirane Website => https://www.hoteldaku.com Instagram => https://www.instagram.com/hotel_daku Vendodhja => https://goo.gl/maps/MXQCRFjvFNCYe9VH8 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #l4l #follow #f4f #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
PJESE KEMBIMI | SERVIS | KARROTREC ”FATJONI“ - TIRANE Follow => @pjeskembimifatjoni Tel: Servis & Pjese Kembimi: +355685700228 Tel: Karrotrec: +355685700228 / +355685432016 Adresa: Krrabe, Tirane

#Pjese_Kembimi_Fatjoni, #Auto_Servis_Fatjoni #Karrotrec_Fatjoni #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #l4l #follow #f4f #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
MOBILERI HOME SWEET HOME – LARUSHK Follow => @mobileri.h.s.h Tel: +355 69 207 8052 Adresa: Larushk-Nikel, Km.3 – Fushe Kruje Mobileri Home Sweet Home ofron nje shumellojshme produktesh / mobiljesh per arredimin e ambjetit ku ju jetoni ose punoni. Ofrohen mobilje per arredimin e shtepise tuaj si dhe zyres apo te biznesit tuaj.  Ofrojme produkte cilesore me design te vecante sipas deshires tuaj. Cdo pune e jona permban profesionalizem dhe perkushtim maksimal, duke mundesuar nje arredim te kendshem per ambjentin tuaj. Ofrojme Transport ne te gjithe Shqiperine si dhe Export drejt te gjithe shteteve ne Europe. Ju mirepresim prane sallonit tone per te shikuar modelet me te reja! Produktet: – Mobilje per Shtepi – Mobilje per Biznes – Arredim Ambjentesh te Jashtme – Arredim Ambjentesh te Brendshme – Transport Drejt Ambjentit Tuaj – Export ne Shtetet e Europes – Etj..! Per me shume informacion: +355692078052 Portal => https://inalbania.al/mobileri-home-sweet-home-larushk Facebook => https://www.facebook.com/mobileri.home.5 Instagram => https://www.instagram.com/mobileri.h.s.h Vendodhja => https://goo.gl/maps/ZMp9YS4s6DN2 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
REY PLASTICA – GOTA & PJATA PLASTIKE Tel: +355 68 476 9193 Email: [email protected].com Adresa: Autostrada Durres-Tirane, Km.4 – Xhafzotaj, Durres Rey Plastica është një kompani që operon me sukses në tregun e produkteve plastike te kuzhinës njërporderimshe,  në mbarë Europën. Fokusi dhe strategjia e kompanisë sonë është shërbimi maksimal ndaj klientëve tanë dhe  cilësia maksimale e produkteve që kompania jonë ofron. Aktiviteti ynë ka nisur në vitin 2016 dhe është rritur vit pas viti me hapa të mëdhenj. Kemi rritur gamën e produkteve duke qenë gjithmonë besnikë në cilësi. Bashkëpunojmë me partnerë prestigjozë nga Italia, Belgjika, Franca e shumë vende të tjera të Evropës dhe prej pak kohesh edhe ne rajonin e Kosovës. Synimi jonë është shtrirja e aktivitetit tone dhe në vende te tjera, duke filluar tashmë edhe ne vendin tonë. Produktet tona janë të çertifikuara dhe konform normave e direktivave të Komunitetit Europian. Kërkesat e konsumatorit janë prioriteti ynë. Rey Plastica është shembulli më i mirë në tregun shqiptar dhe ate europian, ku cilësia e lartë takon çmimin e ndershëm dhe besimi e cilësia arrin majat më të larta. Tel per me shume info: +355 68 476 9193 Portal => https://inalbania.al/rey-plastica-albania Vendodhja => https://goo.gl/maps/PaoBzr1wh1E2 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
AUTO SERVIS MAKINASH TIRANE – AUTO SERVIS MIRI TIRANE Kontakt: +355 69 61 66 304 Follow => @autoservis_miri Adresa: Rruga 5 Maji, Pallati i Shkodraneve – Tirane Auto Servis Miri ofron servis profesional per vetura te te gjitha llojeve. Eksperienca mbi 10 vite, qe nga viti 2005 ben qe te ofroje sherbimin e duhur per automjetin. Ofrohen punime xhenerike si dhe punime shasie. Gjithashtu behen lyerje me furre si dhe shume sherbime te tjera te pergjithshme. Disa nga sherbimet e ofruara jane: – Punime Xhenerike ( Vajra, Filtra ) – Saldim Argoni, Plastike dhe Alumini – Diagnostifikim me Kompjuter – Lyerje me Furrë – Drejtime Shasie – Ngjitje Plastike – Karambole – Saldime – Stukime – Luçidime – Shërbime të përgjithshme Ofrojme korrektesi dhe cilesi ne pune. Ju Mirepresim! Portal => http://inalbania.al/auto-servis-tirane-servis-miri Instagram => https://instagram.com/autoservis_miri Vendodhja => https://g.co/kgs/4BvTnA 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
ZGARE KORCARE NE TIRANE / ZGARA ZHIDRO TIRANE Tel: +355 69 234 3344 Follow => @zgarakorca Zhidro Adresa: Rruga e Kavajes, perballe Mullirit te Vjetër – Tirane Zgara Zhidro ofron produkte zgare me shijen me maksimale te tyre te pergatitura nga guzhiniere te kualifikuar. Produktet jane bio, te fresket dhe te prodhuar vete ne menyre artizanale, tradicionale tipike Korcare, Shqiptare. Ofrohen te gjitha produktet e zgares dhe jo vetem. Kemi Kriko dhe Verera shume cilesore, gjithashtu edhe pije te ndryshme freskuese apo lengje frutash. Ju Mirepresim! Facebook => https://www.facebook.com/pages/Zgara-Korca-Zhidro/1499278447004287 Portal => https://inalbania.al/zgara-zhidro-tirane Instagram => https://instagram.com/zgarakorca Vendodhja => https://g.co/kgs/ejLxuo 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
MOBILERI NE NIKEL / MOBILERI BALLKAN NIKEL / FUSHE KRUJE Tel: +355 69 951 8139 Follow => @mobileriballkan Adresa: Nikel, prane Karburant GULF Mobileri Ballkan ofron nje game te gjere Mobiljesh per shtepi, apartamente, zyra, dhoma gjumi, hotele, etj..! Ofrohen mobilje te ndryshme me mje larmishmeri zgjedhjesh dhe me porosi. Mobiljet prodhohen me produkte cilesore te lendes se pare kryesisht dru. Modelet jane Klasike dhe Moderne, te pershtatshme per cdo lloje ambjenti. Ofrohen: Mobileri per Shtepi Mobileri per Zyra Mobileri per Hotele Mobileri per Apartamente Mobileri per Guzhina Mobileri per Dhoma Gjumi Mobileri per Dhoma Femijesh Etj..! Ju Mirepresim! Facebook => https://m.facebook.com/Mobileri-Ballkan-554729178253496 Portal => http://inalbania.al/mobileri-ballkan-nikel Instagram => https://instagram.com/mobileriballkan Vendodhja => https://g.co/kgs/cWmyVs 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
ARGJENDARI NE TIRANE – ARGJENDARI ALOR TIRANE Tel: +355 69 291 0359 Follow => @argjendari_alor Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, tek Pallatet Shallvaret, Perballe Taiwanit – Tirane Argjendari Alor ofron aksesore dhe bizhuteri floriri dhe argjendi. Ofrohen gjithashtu Perla dhe Diamante. Ofrohen produkte unike ne dizajn, super cilesi dhe shumellojshmeri zgjedhjesh. Prane dyqanit do te gjeni komplete bizhuterish per fejesa apo dasma. Gjithashtu ofrohen edhe bishuteri te personalizuara per dhurata. Produkte: – Ora – Bizhu – Argjend – Flori – Perla – Diamant Ju Mirepresim! Facebook => https://www.facebook.com/Argjendari-Alor-Perball-Tajvanit-997586723663932 Portal => http://inalbania.al/argjendari-alor-tirane Instagram => https://instagram.com/argjendari_alor Vendodhja => https://g.co/kgs/kQW1kb 👍

#inalbania #in_albania_al #inalbania_al #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
MAKINA ME QERA NE TIRANE / MAKINA ME QERA ORA – TIRANE Tel: +355686286775 / +355699900232 Follow => @makinameqera_ora Adresa: Rruga e Elbasanit, siper Fakultetit Ekonomik – Tirane 🚘 MAKINA ME QERA “ORA “ 🚘 Kompania “ ORA “ jep me qera makina te gjitha llojeve: Automatike, Manuale.🚘 Makina ekonimike dhe luksi 🚘 Ne ju ofrojm sherbim korrekt dhe çmimet me konkuruese ne treg , duke filluar me 15€ DITA. Jeni te mirepritur pranë zyrave tona! 🚘ose rezervoni ne numrat: 0686286775 dhe 0699900232 🚘. Facebook => https://www.facebook.com/Makina-me-Qera-ORA-1793442590720111 Portal => http://inalbania.al/makina-me-qera-ora-tirane Instagram => https://www.instagram.com/makinameqera_ora Vendodhja => https://goo.gl/maps/dcipM5xRSZp 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
favorite Likes
BAR RESTORANT & HOTEL ARBERIA – TIRANE Adresa: Rruga e Elbasanit, Perballe Pallatit te Brigadave – Tirane Tel: +355 69 88 16 586 Follow => @hotel_arberia Email: [email protected] Hotel Arberia ushtron veprimtarinë e vet në tregun shqiptar që nga janari 2004. I vendosur në panoramën më panoramike të qytetit të Tiranës dhe i rrethuar nga gjelbërimi, ju ofron mundësinë të kaloni moment të paharrueshëm.  Ofrojmë shërbim cilësor dhe të kualifikuar 24 H në çdo sezon të vitit. Vetëm 1 km nga Qendra e Tiranës, e rrethuar nga Ambasada Amerikane, Ambasada Turke, Ambasada e Kuvajtit, vilat gjermane pranë Rezidencës Presidenciale. 🏨 Hotel Arberia ndodhet në një vend shumë të sigurt dhe është vendi ideal për pushimet tuaja. 🍧 Bari dhe 🍴 Restoranti jonë është në dispozicion për të gjithë mysafirët e hotelit dhe jo vetem. Ne gjithashtu organizojmë 👩‍❤️‍👨 dasma dhe ceremoni te ndryshme festive 🤹‍♀️ Hotel Arberia ka dy salla / dhoma bashkëkohore Bar & Restorant, me një kapacitet prej 120-300 njerëz, që ju shërbejnë në mënyrë korrekte. Ju Mirepresim! Per Rezervime tel: +355 69 88 16 586 Facebook => https://www.facebook.com/hotelarberiatirane Portal => https://inalbania.al/bar-restorant-hotel-arberia-tirane Website => https://hotelarberia.com Instagram => https://www.instagram.com/hotel_arberia Vendodhja => https://goo.gl/maps/LGcq4cBHRGD2 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
Pizza SULLTAN – Kompleksi Reka Tirane 📍Adresa: Rruga Siri Kodra, Godina Nr.115, Mbrapa Dispanserise, Tirane Tel: 🛵 +355697571777 🛵 +355686895080 🛵 +355672869566 🛵 +35542421616 🛵 +35542421617 Facebook => @Pizza Sulltan Kompleksi Reka ofron: 🍕 Pizza SULLTAN ofron Pica te te gjitha llojeve. 🌭 Picat jane te pergatitura vetem me mish Vici. 🛵 Ofrojme Sherbim Taxi Falas por te limituar ! 🍹 Ne Bar Deustchland mund te konsumoni gjithcka nga Produkete e Barit si dhe Menuja e Pizzaa Sulltan. 🎉 Ne Bari-in tone keni mundesine qe te organizoni Kinder Party Pizza Sulltan per festa dhe ditelindje. Sherbimet: 🍮 Bar Kafe 🍽️ Restorant 🍕 Pizza SULLTAN 🌭 Produkte Fastfood-i 🚰 Pastrim Kimik ( Shiko Artikullin ) 🅿️ Parking ✔️ Wiffi Per Porosi Picash ose Reezervime na kontaktoni: +355697571777 / +355686895080 / +355672869566 / +35542421616 / +35542421617 Per Rezervime tel: +355 69 203 6269 Facebook => https://facebook.com/PicaSulltan Portal => https://inalbania.al/pizza-sulltan-kompleksi-reka-tirane Instagram => https://instagram.com/picerisulltan Vendodhja => https://goo.gl/maps/85XdXCCjSrq 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
favorite Likes
PJESE KEMBIMI FATI – MAKINA NE SHITJE Adresa: Shijak – Durres, Albania Follow @autoclassff Tel: +355695630200 * Pjese Kembimi Fati ofron pjese kembimi per automjete te modeleve dhe viteve te ndryshme. Ofrohen pjese origjinale me cilesi dhe garanci. * Gjithashtu ofrohen makina ne shitje ne gjendje shume te mire dhe cmime teper konkurrues me tregun. Makinat jan te llojeve te ndryshme dhe shume komode. Na kontakoni: +355695630200 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
” ERGI ” – FURRE BUKE / LUOUNGE BAR & PASTICERI - KAMEZ Tel: +355 67 203 4740 Facebook => @Pasticeri "Ergi" ✔️ Furre Buke ✔️ Pastiçeri ✔️ Creperi ✔️ Wafles ✔️ Bar Kafe ✔️ Yougurteri ✔️ Porosi per Produktet e  Pastiçerise ✔️ Wiffii ✔️ Parking ✔️ Parking Adresa: Rruga Skenderbeu, 100 m nga Bashkia Kamez 🎂🍰🥮Furre Buke & Pastiçeri Ergi🥮🍰🎂 Jemi prane jush prej 25 vjetesh. Fale eksperiences dhe teknologjjise tek ne gjeni prodhime brumi tradicionale e bashkekohore. Sherbime fast food te fresket si: pica, kalcione, byreke te ndryshem me shije unike dhe Fli tradicionale, te bere me cilesi te larte si nga duart e nenes. Cilesia dhe korrektesia na diferencojne nga te tjeret! Jemi prane jush per te ndare gezimet sebashku! Torta fantastike me shijet qe ju desheroni, behen nga duart e mjesherve me te kualikuar duke sjelle shije tradicionale dhe pasticerine Italiane, Greke, Etj..! 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #l4l #follow #f4f #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital Ju
favorite Likes
😍SUPER OFERTA😍 👉iPhone 8 per vetem 5.2000 lek 😍 📲Te gjitha aksesoret e perfshira ne cmim 😲 👉Gjendja 10/10😍 @bestbuymobile_al @bestbuycanada @bestbuymx @bestbuymobile247 @bestbuy.mobile @best_buy07 DYQAN CELULARESH TIRANE Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, kryqëzimi 21 Dhjetorit – Tiranë Kontakt: +355698309920 Best Buy Mobile Albania, i vendosur në një ndër zonat më të populluar në Tiranë, sjell për ju produkte dhe aksesorë elektronikë. Ofrohen Smart Phone dhe Komojutera të modeleve të reja dhe markave më të njohura si: Apple, Samsung, HTC, LG, etj..! Ofrojmë Celeularë dhe Kompjutera me çmimet më konkurruese në treg të shoqëruar me garanci përkatëse. Na kontaktoni ose ju mirëpresim pranë dyqanit tonë. 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #l4l #follow #f4f #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
favorite Likes
PASTICERI NE FIER & ROSKOVEC - PASTICERI BLETA Follow => @pasticeribleta Dyqanet: 1- Fier, prane Shtepise se Moshuarve 2- Fier, Lagja Apollonia, prane stc. te trenit 3- Roskovec, Lagja Nr. 1 Tel: +355682099684 Pasticeri "Bleta" prej disa vitesh sjell per ju produktet e pasticerise me shijen maksimale te tyre. Ne pastiçerine “Bleta” çdo gjë prodhohet brenda ambjenteve te kesaj sipermarrje gjigande, nga Bakllavaja dhe Kadaifi e deri ne Tortat dasmash qe jane aq te kerkuara. Ne kemi pajisjen tone dhe i prodhojme ketu vete, asgjë nuk e blejme, cdo produkt serviret i fresket. Çdo gje qe nga petet e bakllavas dhe çdo embelsire tjeter pergatitet ne punishten tone ne menyre artizanale. Pranojme Porosi per organizime, koktejle, gezime familjare apo evente te ndryshme. Gjithashtu pranojme porosi per Bakllavan dhe Kadaifin per festa te ndryshme gjate vitit. Na Kontaktoni: +355682099684 Facebook => https://www.facebook.com/PASTICERI-BLETA-119807474702003 Portal => http://inalbania.al/pasticeri-ne-fier-dhe-roskovec-pasticeri-bleta Instagram => https://instagram.com/pasticeribleta Pasticeria 1 => https://g.co/kgs/Wh3cFh Pasticeria 2 => https://g.co/kgs/PG6qDx Pasticeria 3 => https://g.co/kgs/ZxtdD7 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
VIVA – AUTO SERVIS MAKINASH & MAKINA NE SHITJE – TIRANE Adresa: Unaza e Re, Astir – Tirane Follow => @viva.servis Kontakt: +355694047707 Viva Servis prej disa vitesh ne ttreg, fake eksperiences dhe stafit te specializuar, ofron per ju servisin e plote te automjetit. Ofrohen sherbime mekanike dhe xhenerike si dhe shume sherbime te tjera te pergjithshme te servisit. Viva Servis gjithashtu ofron Shitje Makinash te modeleve te ndryshme me cmimet me konkurrues ne treg si dhe cilesi shume komode. Na kontaktoni: +355694047707

#in_albania_al #carpainting #carrepair #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
🤩 WooW Zakynthos 5 Ditë €99/personi 🌴 Oferte e limituar me rastin e hapjes se sezonit veror 2019.🥳 Data udhetimit 6-10 Qershor 🇬🇷 Ne cmim perfshihet : 1. Transporti me automjet komod sipas programit 2. Akomodimi ne hotel 3. Sherbimi i darkes per ditet e qendrimit 4. Shoqerues shqiptare per gjate udhetimit 📲Kontaktoni: 📩[email protected] 📱+355694990000 🎨Instagram-DM 📘Facebook- Messenger 📌Adresa: Rruga Ali Demi (prane ish markates se vjeter)

favorite Likes
Handmade BIO NATYRAL FOR DRY SKIN Nje set i kopletuar qe nga Laresi ,Serumi ,Kremi i Dites ,Kremi i Nates Per nje lekure te thate Lekure me Rrudha Dhe Njolla☺🍃🍃 Krejtesisht Natyrale Vetem ne @bionatyralelia

#tirana #albania #shpejt #koha #bizneseneshqiperi #blejshqip #bli #blionline #blingashtepia
favorite Likes
DYQAN BOJRASH NE TIRANE ' PIGMENT COLOR ' - Bojra

#ERLAC #Verniqe #Bojra #Astar #Llak #bizneseneshqiperi #reklamimonline #Mobileri
favorite Likes
MAKINA ME QERA SHKODER Adresa: Bahcallëk, Shkodër-Tiranë, Km.1 – Shkodër Kontakt: +35522246000 / +355676516000 Follow => @cuni_auto Cuni Auto ofron në Shkodër makina me qera të modeleve të ndryshme me cmimet më konkurruese në treg. Ofrohen makina ekonomike. Makinat janë në gjendje perfekte pune dhe shumë të rehatshme duke ju mundësuar një udhëtim sa më komod. Cuni Auto ofron gjithashtu Lavazh Tapicerie për të gjitha llojet e makinave. Punojmë në mënyre profesionale dhe e bëjmë tapicerinë të duket si e re. Na kontaktoni ose ju mirëpresim pranë ambjenteve tona! Ofrojmë: Makina me Qera Larje Tapicerie Makinash 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
KOKO NOT ONLY BAR - TIRANE Follow => @koko_not_only_bar "Koko Not Only Bar" është bari ku do të keni mundësinë të shijoni Ushqime të shëndetshme ➡️Chia Pudding, Overnight Oats, Koko Tost, Nicecream, Waffles, Smoothie, Milkshake, Lëngje Bio, Verë, Shampanjë, etj...! Arredimi më së miri i ambjentit dhe shërbimi korrekt i stafit, bëjnë që të kaloni momente të bukura me shoqërinë, familjen, të dashurin/ën apo me fëmijët tuaj. IT IS NOT ONLY BAR - WELCOME

#Adresa: #Kontakt: #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
RESTORANT QUEEN PARK – TIRANE Tel: +355 68 202 2990 Follow => @queenparktirana Adresa: Prane Rrethrrotullimit te TEG-ut, Tirane Queen Park, i gjendur ne kodrat e Farkes, keni mundesine te shijoni nje vakt ne ajer te paster dhe larg zhurmerave te qytetit. Tek ne do te gjeni nje ambjent familjar dhe te ngrohte ku femijet mund te luajne ne kendin e lojrave dhe makina juaj eshte e sigurte ne parkingun tone. Ne ofrojme shumellojshmeri menuje nga tradicionalia, mesdhetarja dhe kuzhina italiane dhe nje shumllojshmeri ne zgjedhje tek verat. Nga viti 2001 deri ne 2015 ka funksionuar si restorant. Tashme , pas nje rikonstruksioni, pervec restorantit, ne Queen Park ju ofrohet salla e eventeve me kapacitet 180 persona dhe lulishtja karakteristike. Cilesia dhe sherbimi kane qene gjithnje karakteristike tek ne. Jeni te mirepritur­! Per Rezevime Tel: +355 68 202 2990 Facebook => https://www.facebook.com/QueenParkTirana Portal => https://inalbania.al/queen-park-tirane Website => http://queen-park.com Instagram => https://instagram.com/queenparktirana Vendodhja => https://g.co/kgs/JPNoi6 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
PJESE KEMBIMI PER FORISTRADA – XHINO MAMINAS Facebook => Pjese Kembimi Foristrada Xhino Tel: +355 69 289 8807 Adresa: Perballe Deutsche Color – Maminas Auto Servis Xhino ofron Pjese Kembimi per Foristrada. Ofrohen pjese kembimi per te gjitha llojet e Foristradave (me porosi). Gjithashtu ofrohen edhe pjese kembimi per makina te modeleve te tjera. Ofrohen pjese kembimi origjinale. Sherbimi ofrohet nga staf i specializuar dhe ne kohe te shpejte. Per cdo pjese ne ofrojme garanci. Ju Mirepresim! Telefono per me shume info: +355692898807 Facebook => https://www.facebook.com/Pjese-Kembimi-Foristrada-Xhino-1960312630889113 Portal => https://inalbania.al/pjese-kembimi-per-foristrada-xhino-maminas Vendodhja => https://goo.gl/maps/Mr6p5ivquTq 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
MOBILERI GJOSHI – TIRANE Follow => @gjoshibledi Adresa: Rruga e Prushit, Kombinat – Tirane Tel: +355 69 207 8080 Email: [email protected] Mobileri Gjoshi ofron nje shumellojshmeri produktesh per arredimin e shtepise apo biznesit tuaj. Ofrohen mobilje per dhoma gjumi, dhoma femijesh, kuzhina, sallon ndenje, mobilje per ambjente zyre / biznesi, etj. Produktet punohen me materiale cilesore dhe me profesionalizem fale eksperiences prej 20 vitesh ne treg. Ofrohen mobilje per: – Arredim Shtepie – Arredim Biznesi – Arredim te ambjenteve te jashtme – Arredim te ambjeteve te brendshme – Etj..! Per me shume info Tel: +355692078080 Portal => https://inalbania.al/mobileri-gjoshi-tirane Instagram => https://instagram.com/gjoshibledi Vendodhja => https://goo.gl/maps/rPybVFUQcn2 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
Handmade 🍃 BIO NATYRAL FOR OLY SKIN ... Nje set i kopletuar qe nga Laresi ,Serumi ,Kremi i Dites ,Kremi i Nates ,Per LEKURE TE YNDYRSHME☺🍃🍃 Balancues dhe tonifikues i lekures🍃 Reduktues i rrudhave☺ Dhe rregullues i problemeve porosve☺ Per nje lekure te paster ofrohet ky set i mrekullueshem Krejtesisht me perberje Natyrale

#tirana #albania #shpejt #koha #bizneseneshqiperi #blejshqip #bli #blionline #blingashtepia
favorite Likes
AUTO TRANSPORT NDERKOMBETAR – OCCASIONE Follow => @auto_transport_ocazione Tel: +355 69 208 8072 Adresa: Rruga Martin Canaj, Plepa – Durres Auto Transport Ocazione ofron Transport Nderkombetar Automjetesh nga e Gjithe Europa. Ofrohet Transport i sigurte dhe i shpejte. Korrektesia dhe Çmimi Konkurues ne treg, na bejne qe te ofrojme sherbim te Profesional. Per me shume info Tel: +355692088072 Facebook => https://www.facebook.com/Auto-Transport-Occasione-667777823365815 Portal => https://inalbania.al/transport-makinash-nderkombetar-ocazione Instagram => https://instagram.com/auto_transport_ocazione Vendodhja => https://goo.gl/maps/oNNbhwpcGyC41U2U6 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
Popular Tags © 2018