Popular Tags and Popular Profiles
inalbania_al Photos and Tags #inalbania_al Hastag Tags | Trend Topic
We have moved the instagram page to the web for you.

Popular #inalbania_al Photos media

favorite Likes
BIRRA KING PILS – PICANA SHPK Facebook => Birra King Pils Tel: +355 68 582 1876 Adresa: Rruga Frashnje – Domje, Tiranë Birra King Pils eshte nje produkt ushqimor, saktesisht nje birre, e prodhuar nga Shoqeria Picana Sh.p.k me aktivitet qe nga viti 2001. Misioni: Birra King Pils synon te te krijoje nje mjedis te kendshem, te kenaqshem dhe te shoqerueshem nepermjet produkteve tona me cilesi e shije perfekte. Ne synojme te sigurojme vleren me te mire te mundshme per klientet tane te cilat kujdesemi nepermjet cilsise me cmime te perballueshme. Prodhohet: – Birra King Pils Kriko – Birra King Pils Fucia Gjithashtu PICANA SHPK prodhon produktet e zgares si: – Role Pule – Qofte Pule me Pancet – Pjeskavica – Suxhuk – Kernacka – Ligavec – Qofte Shtepie – Shishqebap Facebook => https://www.facebook.com/birrakingpils Portal => https://inalbania.al/birra-king-pils-picana-shpk Vendodhja => https://goo.gl/maps/ntWPV2iLCro 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
PORTA AUTOMATIKE MARIO – TIRANE Follow => @porta_automatike_mario Tel: +355 68 229 9994 Adresa: Krrabe – Tirane (Operojme ne te gjithe Shqiperine) Porta Automatike Mario me një eksperiencë 15vjecare në Greqi, prej disa vitesh zhvillon aktivitetin e tij edhe në Shqipëri. Kompania jonë ju mundëson zgjidhje për sigurinë e biznesit, garazhit, shtëpisë apo pronës tuaj duke prodhuar për ju qepenë, porta automatike me teknologjinë më të fundit në treg. Sherbimet: - Porta Automatike - Sisteme Parkingjesh - Qepena ( Te gjitha llojet ) - Pistona - Montime & Riparime - Pjese Kembimi & Elektromotorra Porta Automatike Mario ofron për ju porta të të gjitha llojeve, dyer me kanata, dyer me rrëshqitje, sisteme parkimi, pistona për dyer, porta per magazina, dyer garazhdi, montim dhe riparim për porta, elektromotorr për porta automatike të të gjitha llojeve, qepena për magazina, porta automatike me kanate, ofrojmë qepene për parking, qepenë alumini, qepena rolet me motorr, elektromotorrë portash me pult. Ne përpiqemi gjithmonë që të fitojmë besimin e klientëve tanë! Tel: +355 68 229 9994 Portal => https://inalbania.al/porta-automatike-mario-tirane Website => https://www.portaautomatikemario.al Instagram => https://www.instagram.com/porta_automatike_mario Vendodhja => https://goo.gl/maps/ztsJkdweKSy 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
HOTEL & BAR – RESTORANT ” 2 KITARRAT ” – DURRES Follow => @2kitarrat_boutique_hotel Tel: +355689093475 / +35552909070 Adresa: Rruga Taulantia, L.1 – Durres Boutique & Spa Vendi ku do te gjeni komoditetin dhe rehatin e kërkuar shoqëruar me trajnimet unike të SPA të cilët janë dimensioni kontemporan i luksit, trajtimit dhe shplodhjes, që tju gjallërojë mendjen dhe shpirtin. Qendra e relaksit, kujdesit dhe bukurisë. Dhurojini vetes suaj kohen e nevojshme per tu relaksuar. Mbushur me përkëdhelje nga vajrat satin të masazheve, avujt dhe ngrohtësinë e saunave tradicionale, hamamit, banjos turke… Akomodimi në Hotel Të gjitha dhomat tona do t’ju falin një ndjesi mahnitëse falë aromave të luleve, ku çdo dhomë ka një aromë karakteristike sipas emrit të saj. Bar & Restorant Sintetizon me mjeshtëri shijen dhe traditën e kulinarisë mesdhetare Italiane. Produkte tipikisht mesdhetare dhe të freskëta marrë nga deti Adritatik, shoqëruar me verën elegante dhe muzikë të përzgjedhur. Pjatat të përgatitura me dashuri dhe shije. JU MIRËPRESIM NË ÇDO KOHË! Mos hezitoni të vini në ambjentet tona dhe të shikoni nga afër luksin dhe relaksin që ne ofrojmë për ju. Për informacione shtesë na kontaktoni. Per Rezevime Tel: +355689093475 / +35552909070 Facebook => https://www.facebook.com/2-Kitarrat-Boutique-Hotel-Spa-624139894277752 Portal => https://inalbania.al/boutique-hotel-spa-2-kitarrat-durres Website => https://2kitarrat.com Instagram => https://instagram.com/2kitarrat_boutique_hotel Vendodhja => https://g.co/kgs/195siF 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
Perfito tani nga Super Oferta Mujore - 25 % ulje ! Reklamo biznesin online me mire se kudo: - Lider ne shikueshmeri - Lider ne nr fansash (shqiptare dhe jo marketing fallco) - Lider ne sherbime ( cmimi justifikon sherbimin ) Mos u mashtroni nga fjalet e bukura kerkoni statistika nga faqe apo kompani fallco qe duan thjesht leket, kontrollo - krahaso - beso ! Ne nuk jemi perfekt por me mire se ne nuk do gjeni 😄 Kontakto ne inbox dhe ndihmo biznesin te rritet !

#bizneseneshqiperi #reklamimonline #gjejbiznese #inalbania_al #albanianbest
favorite Likes
CELA COLOR – BOJRA / MATERIALE NDERTIMI / GIPS – DURRES Tel: +355 69 299 1214 Follow => @cela_color Adresa: Prane Ures se Dajlanit – Durres Cela Color ofron Bojra cilesore Greke & Italiane per lyerjen e shtepise ose ambjenteve te ndryshme te brendshme dhe jashtme. Gjithashtu ofrohen Bojra Makinash te markave te njohura dhe origjinale. Ofrohen materiale ndertimi, gips dekorativ, fasada termike dhe cilesore. Produktet e ofruara: Materiale Ndertimi 🏠 (DAST) (KNAUF) (VITEX) Polisterol per ndertimi Bojra Vivechrom Bojra Per Makina 🚘

#cilesiegarantuar Ofrojme #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
QENANI – PUNIME INOXI & HEKURI Tel: +355 68 204 9600 Follow => @qenaniinox Adresa: Rruga Jordan Misja, prane Ures se Paskuqanit , Tirane Firma Qenani ofron Punime Inoxi dhe Hekuri ne Shqiperi dhe Kosove. Ofrohen Produkte inoksi per Guzhina Restoranti, Bare, Piceri, Fastfood, Shtepi, Hotele, Etj..! Gjithashtu Ofrohen Punime Hekuri te ndryshme, Punime te Thjeshta si dhe Punime Dekorative. Ofrojme Cilesi ne Pune dhe Garanci ne Produktet e Ofruara: – Produkte Inoksi per Guzhina – Depozita Inoksi – Punime Hekuri te Thjeshta – Punime Hekuri Dekorative – Porta Hekuri – Kangjella Hekuri – Etj..! Na Kontaktoni: +355 68 204 9600 Facebook => https://facebook.com/Qenani-Inox-111007379248029 Portal => https://inalbania.al/qenani-punime-inoxi-hekuri Instagram => https://instagram.com/qenaniinox Facebook => https://www.facebook.com/profile.php?id=100005498926282 Vendodhja => https://g.co/kgs/H9ijx1 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #l4l #follow #f4f #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
GLASS GO LOUNGE – SHISHA & LOUNGE BAR TIRANE * The Best Place You Need🍹🥂 * Best cocktails 🍸🍸 * Snacks 🍗🍟 * Shisha 💨 💨 * Selected MUSIC🔥🎼🎵 * Weekend & Dj & Live Music🎉🎆 * Beautiful People 💃 Adresa: Sheshi Shtraus, Xhamllik – Tirane Follow => @glassgo_lounge Tel: +355 69 980 3787 Glass Go Lounge Tirana Glass Go Lounge, një ndër lounget më të mirë të zonës, ju mirëpret në ambjentet relaksuese dhe me arkitekturë të veçantë. Në barin tonë do të gjeni një gamë të gjerë produktesh cilësore dhe të përgatitura më së miri me profesionalizëm. Në Glass Go mund ta filloni ditën me një ndër kafet më te mira ne treg si dhe shumë produkte të tjera me baze kafen. Mbrëmjet në ambjentin tonë janë gjithmonë një zgjedhje shumë e mirë pasi nën tingujt e muzikës së përzgjedhur dhe ritmike mund të provoni kokteilet ekzotike, më shumë se 15 lloje të ndryshme birrash, shishat profesionale. Nëse jeni të uritur ne e kemi zgjidhjen, provoni kuzhinën tonë të mrekullueshme me më shumë se 40 produkte. Jemi 24 orë në shërbimin tuaj! Glass Go Lounge & Shisha Për më shumë informacion na ndiqni në rrjetet tona sociale, Facebook dhe Instagram. Facebook => https://www.facebook.com/GlassGoLounge Portal => https://inalbania.al/glass-go-lounge-tirane Instagram => https://instagram.com/glassgo_lounge Vendodhja => https://g.co/kgs/AWNMNN 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #l4l #follow #f4f #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
BOLT – ELEKTRIKE & HIDRAULIKE DURRES Tel: +355673898100 / +355673898120 Follow => @boltelektrikehidraulike Adresa: Prane Rotontos Royal Gas, Durres Email: marketing@bolt.al Bolt Elektrike & Hidraulile ofron Materiale dhe Aksesore Elektrike dhe Hidraulike si dhe Vegla Pune ne Durres. Ne jemi distributore te markave me te medha ne tregun elektrik si: Vimar, Gewiss, Legrand, Bticino, Etj..! Jemi edhe distributore te markave me te njohur ne tregun hidraulik si: Toro, Grohe, Pedrollo, Etj..! Jemi nje nder dyqanet kryesore ne Durres per materialet Elektrike dhe Hidraulike me Cilesore ne treg me markat me te njohura. Ofrojme shitje me shumice dhe pakice per te gjitha markat me te cilat ne bashkepunojme. Ju Mirepresim! Tel: +355673898100 / +355673898120 Facebook => https://www.facebook.com/bolt.elektrike.hidraulike Portal => https://inalbania.al/bolt-elektrike-hidraulike-durres Website => http://bolt.al Instagram => https://instagram.com/boltelektrikehidraulike Vendodhja => https://g.co/kgs/MhNEf3 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
BAR RESTORANT AUSTRALIA – SUKTH Tel: +355 69 511 5519 Follow => @bar.restorant.australia Adresa: Qender Sukth, Vadardhë Bar Restorant Australia eshte vendi i duhur per te realizuar nje dasem te paharrueshme. Ambjenti i arreduar me se miri me  hapesira e konsiderusheshme si dhe sherbimi korrekt i stafit e bejne qendrimin tuaj te kendshem dhe festiv. Ushqimi eshte i pergatitur nga shefa te specializuar te guzhines tradicionale shqiptare dhe jo vetem. Produktet e ofruara jane bio dhe serviren te fresketa. Ne ambjentet tona ofrojme edhe Bar Kafe. Ambjenti komod, i qete dhe ajri i paster bejne qe te kaloni momente relaksuese nen shoqerine e kafes ose produkteve te tjera te ofruara nga bari. Per  me Shume Informacion ose per Prenotime na Kontaktoni! Tel: +355 69 511 5519 Facebook => https://www.facebook.com/profile.php?id=100005973436221 Portal => https://inalbania.al/bar-restorant-australia-sukth Instagram => https://instagram.com/bar.restorant.australia Vendodhja => https://g.co/kgs/hNUfNb 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #l4l #follow #f4f #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
KOSTUME PER BURRA - LEZHE Follow => @kostume.per.burra Tel: +355 69 639 2470 Adresa: Prane Gjimnazit “Hydajet Lezha”, Lezhe 👔 Ne dyqanin tone do te gjeni kostume te modeleve te ndryshme per burra, Kostume per Dasma apo Evente te ndryshme. 🤵 Disponojme kostume Serioze per Shitje dhe Qera. 😎 Ofrojme Model Slim dhe material cilesore te importuara nga jashte Shqiperise. 👞 Gjithashtu disponojme edhe Kepuce, Kemisha, Kollare dhe Papion te numrave te ndryshem. 👑 Ofrojme mundesine e gjetjes se nje modeli siç jue e deshironi edhe nese nuk e kemi ne dyqan. Ju Mirepresim! 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #l4l #follow #f4f #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
MAINSTAR – RESTORANT DASMASH PEZE E MADHE Follow => @mainstar_ Tel: +355 68 200 8488 Adresa: Qender Peze e Madhe – Tirane Mainstar eshte vendi perfekt per te realizuar dasmen e enderrave tuaja. Ambjenti i arreduar me se miri, stafi i kualifikuar dhe sherbimi korrekt ben qe te kaloni momente te mrekullueshme dhe dasme apo eventi juaj te mbetet ne memorje. Restorant Dasmash Peze e Madhe Mainstar ofron ambjent per organizim eventesh, organizime familjare dhe biznesi, ambjent per bar kafe si dhe ushqim bio tradicional per te kaluar nje dreke apo nje darke me miqte tuaj. Pranojme rezervime apo prenotime dasmash ose eventesh te ndryshme! Ju Mirepresim! Tel: +355 68 200 8488 Facebook => https://facebook.com/MAINSTAR.1 Portal => https://inalbania.al/mainstar-restorant-dasmash-peze-e-madhe Instagram => https://instagram.com/mainstar_ Vendodhja => https://goo.gl/maps/i8XcjAMqCm32 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
KOPSHT & CERDHE " 5 YJET " - TIRANE Follow => @kopshti5yjet Tel: +355 68 202 0049 Adresa: Rruga Kastriotët, Kthesa e Kamzes- Tirane Për ju prindër që dëshironi ti ofroni edukimin, argëtimin dhe sigurinë fëmijës tuaj në një instucion të posaçëm që garanton standarte, siguri dhe arsimim, besojani ëngjëllin tuaj Kopshtit dhe Çerdhes “5 Yjet”Ju mirepresim ! Per me shume info Tel: +355682020049 Facebook => https://facebook.com/kopshti5yjet Portal => https://inalbania.al/kopshti-5-yjet-tirane Instagram => https://instagram.com/kopshti5yjet Vendodhja => https://g.co/kgs/utXLLA 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
BAR RESTORANT PICERI BESNIKU – MAMINAS Facebook => Bar Restorant "Besniku" Bar Restorant Piceri “Besniku” është vendi ideal për të kaluar momente qetësi në ajrin e pastër dhe larg zhurmave të makinave. Restorant i cili ju ofron shërbim cilësor me ushqim tradicional dhe mesdhetar. Mund të bëhen prenotime për organizime të ndryshme me kapacitet deri në 100 persona. Bar Caffee dhe Coctails ku ndërkohë mund të furnizoni makinën me karburant ose t’i bëni lavazh. Gjithashtu ofrohet vend parkimi i bollshëm për për vetura dhe makina me kapacitet të lartë ( kamionë ). Sigurisht nuk mungon as Wiffi. Ju Mirëpresim!

#Adresa: #Kontakt: #Facebook https://www.facebook.com/Bar-Restorant-Besniku-1107159259340439/ #Portal http://inalbania.al/bar-restorant-piceri-besniku-maminas #Vendodhja https://g.co/kgs/83VVbn #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
BAR XHONI – UNAZA E RE – TIRANE Bar Xhoni është bari ku do keni mundësinë të kaloni momente qetësie dhe relaksi nën shoqërinë e kafes, kokteilit, muzikës si dhe stafit profesional. Ambjeti i akomoduar në mënyrë moderne si dhe shërbimi korrekt dhe cilësor, do ta bëjnë qëndrimin tuaj sa më të rehatshëm. Nuk mungon as parkingu për makinën si dhe wiffi. Ju Mirëpresim.

#Adresa: #Kontakt: #Portal https://inalbania.al/bar-xhoni-unaza-e-re-tirane #Vendodhja https://g.co/kgs/kDcuY5 #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
KLINIKA E TRANSPLANTIT TE FLOKEVE " LASERWAY ALBANIA " Follow => @laserway.albania Vuani nga renia e flokeve dhe po merrni ne konsiderate transplantin? Zgjidhjen e vetme per zevendesimin e perhershem te flokeve e gjeni tek Klinka Laserway ne Tirane dhe Prishtine. Per here te pare ne Shqiperi dhe Kosove, Klinika LaserWay krijoi per ju nje qender te specializuar, qellimi i se ciles eshte krijimi i mundesise per trajtimin definitiv te renies se flokut. Ne bashkepunim me klinika te specializuara Europiane, Klinika Laser Way Ju ofron parandalimin nje here e mire te renies se flokut si tek burrat ashtu edhe tek grate. Tashme behet e mundur edhe ne Shqiperi metoda me e avancuar e Transplantit te Flokut, (Direct Hair Implant), FUE, e cila ju garanton Floke te Rinj dhe te Shendetshem Pergjithmone. Stafi yne i mjekeve i cili perbehet nga mjeke te huaj te cilet kane mbi 14 vjet eksperience ne transplantin flokut dhe ju garanton nje rezultat te shkelqyer estetik. Ju Mirepresim! Adresa: 📍Shqiperi, Tirane, Rr.”ISMAIL QEMALI”, kati 1, ngjitur tek PICERI “ERA (tek ish bloku udhheqesave). Kontakt: - E-mail: laserway@laserway-al.com - Tel: +355 4 2270 204 📍Kosove, Prishtine, Sheshi “Nene Tereza”, perballe Hotel Grand. - E-mail: laserway@laserway-al.com - Tel: +381 38 551 973 Facebook => https://www.facebook.com/laserway.albania Portal => https://inalbania.al/klinika-laserway-albania Website => https://www.laserway-al.com Instagram => https://www.instagram.com/laserway.albania Vendodhja => https://goo.gl/maps/2Dtbco86ybbPQHf69 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
BAR RESTORANT PICERI ” MUSTAFAI ” Adresa: Zall Herr, Tirane Tel: +355 68 205 5657 Follow => @bar_restorant_mustafai1 Bar Restorant Piceri Mustafai ofron Gatime Tradicionale te pergatitura me produkte organike dhe me mjeshtri nga guzhinieret e ktij restoranti, perberesit jane te nje cilesie te larte qe plotesojne te gjitha shijet e klienteve qe ardhurojne gatimet tradicionale. Ambjenti i Arreduar me se miri, ofron kenaqesine dhe rehatine per te shijuar nje kafe, nje vakt apo nje pice te shume preferuar nga klientet tane. Klientet qe qendrojne tek ne mbeten te impresionuar pozitivisht nga stili unik, sherbimi profesional që ofrohet si edhe nga vendodhja strategjike qe objekti ka, nen ajrin e paster dhe gjelberimin natyral. Merrni miqte tuaj, te dashuren tuaj, prinderit apo femijet tuaj dhe ejani te shijoni gatimet tona me produktet e prodhuara ne baxhon tone A & S pasi gatimet me produkte te fresketa bejne te mundur qe ju te shijoni si kurre me pare ate cka porosisni per te ngrene. Ju mirpresim te na vizitoni dhe te kaloni disa caste vertet te mrekullushme ne ambientet tona. Per Rezervime Tel: +355682055657 Facebook => https://www.facebook.com/Bar-Restorant-Piceri-Mustafai-783919438613836 Portal => https://inalbania.al/bar-restorant-piceri-mustafai Instagram => https://instagram.com/bar_restorant_mustafai1 Vendodhja => https://g.co/kgs/8bXiC1 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
PARUKERI FRIENDS – TIRANE Follow => @parukeri_friends Adresa: Rruga Besim Zyma, Tirane Tel: +355 69 527 2460 Email: parukerifriends@hotmail.com Parukeri Friends pratikon metodat me bashkekohore te Estetikes dhe Parukerise duke ofruar sherbime profesionale parukerie, shërbime estetike, make-up profesional, lyerje flokesh, stilim, dekolorizim si dhe Extension Natyral..! Ofrohet Sherbim i Kualifikuar fale eksperiences se fituar prej disa vitesh ne treg dhe perdorim artikuj cilesor per flokuan apo trupin tuaj. 💇💄👰 🔸Missglobi 🔸MissShqiperia 🔸Missuniversalbania 🔸Dwtsalbania Tel: +355 69 527 2460 Facebook => https://www.facebook.com/Parukeri-Friends-284218924923513 Portal => https://inalbania.al/parukeri-friends-tirane Instagram => https://instagram.com/parukeri_friends Vendodhja => https://goo.gl/maps/D9eib6Nw7J6f2zZi6 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
AUTO SERVIS GENTI – AUTO SERVIS MAKINASH TIRANE Tel: +355682040133 / +355682089527 / +355684088889 Facebook => Servis Genti Adresa: Rruga Dytesore Tirane-Durres, Km.1, Majtas – Tirane E-Mail: gentian_korra@yahoo.com Auto Servis Genti ofron servis makinash per te gjithe llojet e autovetura. Ofrohet Servis i Kualifikuar nga nje staf Profesionistesh fale eksperiences se fituar gjate disa viteve ne treg. Ofrohen sherbime Mekanike, Elektronike, Xhenerike dhe Motorrike. Gjithashtu ofrohen Programime dhe Kontroll me Kompjuter si dhe sherbime te tjere te pergjithshme. Sherbimet: – Mekanike – Elektronike – Xhenerike – Motorrike – Kontroll me PC – Programim me PC – Sherbime te Pergjithshme – Etj..! Tel: +355682040133 / +355682089527 / +355684088889 Ju Mirëpresim! Facebook => https://facebook.com/servis2016genti Portal => https://inalbania.al/auto-servis-genti-tirane Vendodhja => https://g.co/kgs/8xbfeG 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
AUTO EXTRA – MAKINA NE SHITJE TIRANE Follow => @auto___extra Tel: +355 67 337 4005 Adresa: Ura e Gjoles, 3 Km nga Kolaudimi i Makinave, Fushe Preze – Tirane Auto Extra ofron makina te markave te ndryshme me nje shumellojshmeri zgjedhjesh per ju. Ofrohe makina te perdorura ne gjendje perfekte pune. Makina me motorr nafte, benzine apo benzin-gaz, makina me kambio manuale ose automatike. Per çdo makine qe ne ofrojme, japim garanci deri ne 3 muaj. – Makina te Perdorura – Makina Nafte – Makina Benzine – Makina Benzin+Gaz – Makina me Kambio Manuale – Makina me Kambio Automatike – Garanci deri ne 3 Muaj Per me shume informacion na telefononi ose na shkruani ne rrjetet sociale: +355673374005 Ju Mirepresim! Facebook => https://www.facebook.com/autoextraalbania Portal => https://inalbania.al/auto-extra-makina-ne-shitje-tirane Instagram => https://instagram.com/auto___extra Vendodhja => https://g.co/kgs/jHu2vc 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
FIDANISHTE REI POGRADEC – FIDANE FRUTORE POGRADEC Tel: +355 68 20 84 626 Facebook => Fidanishte REI Adresa: Rruga Nacionale Pograde-Korce, Baçallëk – Pogradec Email: engjellshyti@yahoo.com Fidanishte Rei prej disa vitesh vjen ne ndihme te bujqesise vendase dhe jashte shqiperise me produkte cilesore dhe te garantuar. Ofrohen Fidane Frutore te çdo specie dhe kultivarie. Ofrohen Fidane Frutor si: - Fidane Molle - Fidane Dardhe - Fidane Pjeshke - Fidane Kajsie - Fidane Kumbulle - Fidane Ftoi - Fidane Arre - Fidane Geshtenje - Etj..! Nese deshironi qe mundimi, puna dhe shpenzimi juaj te mos shkoje dem, besojini Fidanishte Rei! Telefono per me shume informacion: +355682084626 Facebook => https://facebook.com/Fidanishte-REI-663096483708032 Portal => https://inalbania.al/fidanishte-rei-pogradec Vendodhja => https://g.co/kgs/zraHmc 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
RESTORANT SOFRA E SHPATIT – RESTORANT TRADICIONAL ELBASAN Tel: +355693605938 / +355698821723 Follow => @sofra_shpatit Adresa: Lagja Firez, Gjinar – Elbasan Bar Restorant Sofra e Shpatit eshte ambjenti perfekt ku mbizoteron Tradita Shqiptare, Ajri i fresket dhe Pamja e mrekullueshme e turizmit te Gjelbert. Gjithçka Tradicionale duke filluar nga dizenjimi i ambjentit te jashtem e deri ne detajin me te vogel ne arredimin e tavolinave te ngrenies. RESTORANT SOFRA E SHPATIT – RESTORANT TRADICIONAL ELBASAN 47 Ushqimet jane Bio te Fresketa te prodhuara nga vete zona te cilat serviren me delikatese dhe kujdes maksimal per ju. Ne ndertese gjithashtu eshte edhe Hoteli. Hoteli ofron dhoma per Çifte si dhe Dhoma per grupe turistike (deri ne 20 persona). Çmimi i dhomave eshte shume ekonomik. Prane Restorantit gjithashtu ka vende turistike ku mund te permendim Kishen e Shen e Premtes ose Kisha e Shenkollit te cilat jane te pikturuar nga Onufri. Ajri i fresket i pishave eshte kurativ per persona me astme. Gjithashtu jo shume larg ndodhen edhe Llixhat e Elabasanit te cilat po ashtu jane kurative. Sherbimet: – Bar – Restorant Tradicional – Hotel – Ushqime Bio Ju Mirepresim! Tel per Rezervime: +355693605938 / +355698821723 Facebook => https://www.facebook.com/SofraShpatit Portal => https://inalbania.al/bar-restorant-sofra-e-shpatit-elbasan Instagram => https://instagram.com/sofra_shpatit Booking => https://www.booking.com/hotel/al/sofra-e-shpatit-elbasan1.html Vendodhja => https://g.co/kgs/PjFR6k

#albania #alpi #albanianfood #myadventurealbaniaalps #beautyview #restaurant #restauranttraditional #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
RIONA SHOES DURRES – DYQAN KEPUCESH NE DURRES Tel: +355 69 386 6772 Follow => @rionas__shoes Dyqani 1- Rruga Deshmoret, prane Rrethrrotullimit te Stacioni i Trenit – Durres Dyqani 2- Perballe 3 Farmacive, prane Muzeut – Durres Dyqani 3- Rruga Deshmoret, prane Kryqezimit te Madh – Durres Riona Shoes ofron Kepuce  dhe Atlete per Femra, Meshkuj dhe Femije. Ofrohen kepuce te reja me super cilesi si dhe me çmime konkurrues ne treg. Ofrohen kepuce me shumice dhe pakice. Blerje online 🛒🎁. Bejme dergesa me poste 🛒🛍 Produktet: – Kepuce per Femra/ Meshkuj / Femije – Atlete per Femra / Meshkuj / Femije – Produkte te Reja – Shitje me Shumice dhe Pakice Ju Mirepresim ose na Kontaktoni! Tel: +355 69 386 6772 Facebook => https://www.facebook.com/kepuce.riona Portal => https://inalbania.al/riona-shoes-durres Instagram => https://instagram.com/rionas__shoes Dyqani 1 => https://g.co/kgs/GrsnyF Dyqani 2 => https://g.co/kgs/2obLZJ Dyqani 3 => https://g.co/kgs/mqF4ox 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
KLINIKE DENTARE SARANDE – KLINIKA DENTARE HARUNI & SONS Adresa: Rruga Ohezmi, prane Spitalit – Sarande Tel: +355 69 352 4111 Follow => @klinikadentareharuni Klinika Dentare Haruni & Sons prej vitesh ofron sherbime dentare me kujdes dhe profesionalizem. Stafi i specializuar, ambjenti i mire arreduar si dhe aparaturat teknologjike dhe te kohes se fundit, mundesojne zgjidhjen e duhur per çdo person qe ka nevoje per sherbime dentare. Sherbimet e ofruara ne klinike jane: – Terapi – Kirurgji – Estetike – Ortopedi – Ortodonci – Pedodonti ( per femije ) – Implantoplegji – Etj..! Çdo material i perdorur ne klinike eshte i kontrolluar, i paster si dhe cilesor! Tel per me shume info: +355693524111 Ju Mirepresim! Facebook => https://m.facebook.com/klinikadentareharuni Portal => https://inalbania.al/klinika-dentare-haruni-sons Instagram => https://instagram.com/klinikadentareharuni 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
SERVIS CELULARESH ERVINI – SERVIS CELULARESH ELBASAN Adresa: Rruga Studenti – Elbasan Tel: +355 67 267 7777 Follow => @celular_service_ervini Servis Celularesh Ervini ofron servis celularesh per te gjithe modelet. Servis i kualifikuar dhe i shpejte, mbi te gjitha me çmimet me te mira ne treg. Ofrohen aksesore celularesh si kufje, karikues, cover, xhama cover, etj..! Ofrohen Celulare te modeleve te ndryshme, te thjeshte dhe Smartphone. Gjithashtu ofrohet sherbim rimbushje elektronike per kompanite celular Vodafone dhe Alb Telecom. Ju Mirepresim! Tel: +355 67 267 7777 Portal => https://inalbania.al/servis-celularesh-ervini-elbasan Instagram => https://instagram.com/celular_service_ervini Vendodhja => https://g.co/kgs/LBFFZV 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
NANA’S BAKERY – TIRANE Tel: +355 69 814 4674 Adresa: Rruga Reshit Collaku – Tirane Nana’s Bakery e vendosur ne nje nder zonat me te populluara ne Tirane dhe shume pak larg qendres, ofron ambjent relakaues per te kaluar momente qetesie me miqte apo familjaret tuaj. Nana’ s Bakery ofron ambjent per kafe apo per te shijuar prodhimet e pasticerise te cilat kane shije unike. Nana’s Bakery ofron gjithashtu edhe prodhimet e brumit, do te gjeni te gjitha llojet e bukes. – Bakery – Bar Kafe – Pasticeri – Buke – Wiffi – Parking Ju Mirepresim! Tel: +355 69 814 4674 Portal => https://inalbania.al/nanas-bakery-tirane Vendodhja => https://goo.gl/maps/TT5QduKoHY42 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
BAR KAFE ARES – TIRANE Follow => @barkafeares Tel: +355 68 407 1217 Adresa: 21 Dhjetori – Tirane Bar Kafe Ares ofron ambjent relakaues per te kaluar momente qetesie nen shoqerine e kafes dhe familjareve tuaj. Ambjenti eshte i akomoduar me se miri dhe ofrohet sherbimi i kualifikuar. – Lounge Bar – Free Parking – Free Wiffi Ju Mirepresim! Facebook => https://facebook.com/BAR-KAFE-ARESI-169204219951240 Portal => https://inalbania.al/bar-kafe-ares-tirane Instagram => https://instagram.com/barkafeares Vendodhja => https://goo.gl/maps/PXS5gMjP8iJ2 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
MUSLIA INOX – ALBANIA Follow => @muslia.inox Muslia Inox është e specializuar në prodhimin e paisjeve profesionale me materiale inoksi të cilësisë së parë. Ofrohen një gamë e gjerë produktesh si: kuzhina profesionale dhe paisje për bare, restorante, hotele, spitale, etj..! Eksperienca 20-vjeçare, cilësia e inoksit dhe implementimi i risive teknologjike dhe inovative me dizajn bashkëkohor dhe funksional është garanci për një produkt të standarteve të larta. Vizioni ynë është ti ofrojmë klientëve tanë cilësi, korrektësi dhe çmime konkurruese. Përkushtimi, profesionalizmi, infrastruktura bashkëkohore si dhe investimet të vazhdueshme teknoogjike dhe burime njerëzore na japin mundësinë të ofrojmë produktet tona në Shqipëri dhe më gjerë në rajon. Na Kontaktoni: +355694040224 / +355695799337

#Produktet #Adresa: #Kontakt: #Email: #Facebook https://www.facebook.com/InoxMuslia01/ #Instagram https://www.instagram.com/muslia.inox/ #Portal http://inalbania.al/muslia-inox-albania #Vendodhja https://g.co/kgs/4pjF5u #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
ALABNIAN SERVICE INDUSTRIAL – SERVIS INDUSTRIAL TIRANE Adresa: Rruga Hoxha Tahsim – Tirane Tel: +355 69 215 7900 Follow => @albania_service_indust Email: asi.mekanika@gmail.com Albanian Service Industrial (ASI) është një ofiçinë që e ka zanafillën e saj që nga viti 1882. Sot në ofiçinën Albanian Service International (ASI) prodhohen detale të ndryshme për makineri dhe ndërmarrje prodhuese që i shërbejnë ekonomisë së vendit dhe sektorit bujqësor. Së fundmi Albanian Service International (ASI) ka hapur edhe sektorin e prodhimit të makinerive të reja që i nevojiten vendit si psh: – Makineri copëtuese misri për bujqësi dhe blegtori, për prodhimin e peletave për zjarr, si dhe disa projekte të tjera ambicioze që do të prezantohen në vazhdim. Ofrojme: – Servis mekanik – Tornitor – Torno – Freza – Ingranazh – Stokatrice – Etj..! Ju Mirepresim! Facebook => https://www.facebook.com/albaniaservisindustrial Portal => https://inalbania.al/alabnian-service-industrial-tirane Website => https://asi-mekanika.com Instagram => https://instagram.com/albania_service_indust Vendodhja => https://g.co/kgs/KTGWSz 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
BEAUTY BY BRO - TIRANE Tel: +355 69 956 6626 Follow => @beauty_by_bro Adresa: Rruga Shyqyry Berxulli – Tirane Beauty By Bro ofron trajtim professional te flokut. Stafi i perbere nga Hair Style Artist te kualifikuar ne trajtimin e flokut, ofron nje sherbim teper cilesor dhe ne kohe te shpejte. Ne sallonin tone do te gjeni te gjitha llojet e produkteve per floke, produkte kto origjinale dhe me çmime konkurrues. Sherbimet: – Hair Styling – Extensions – Color & Decolor – Bride – Make Up – Gersheta Afrikan – Nails – Etj..! Ju Mirepresim! Per Rezervime Tel: +355 69 956 6626 Portal => https://inalbania.al/beauty-by-bro-hair-styling-tirane Instagram => https://instagram.com/beauty_by_bro 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
ENI CAR RENTAL – RINAS Follow => @eni.car.rental Tel: 0684057066 / 0682020803 Adresa: Prane Kastratit, Rinas – Tirane, Albania Makina me Qera Eni ofron disa nga modelet me te fundit dhe me te sigurta te makinave, me standardet me te larta te sherbimit ndaj klientit dhe çmimet me konkurrues ne tregun e makinave me qera. Makinat Fillojne nga 15 Euro Dita! Ne punojme vazhdimisht per te ofruar sherbim profesional per te gjithe klientet ne menyre qe ta bejme me te shpejte dhe te lehte rezervimin e makinave. Na Kontaktoni: +355 68 405 7066 – Makina Biznesi – Makina Ekonomike – Makina Luksoze/Dasmash – Makina Automate – Makina Manuale – Makina Nafte – Makina Benzine – Makina Benzin+Gaz – Çmime Konkurrues Per Rezervime Tel: +355684057066 / +355682020803 Facebook => https://www.facebook.com/Eni-Rental-Car-Auto-Servis-150066359052677 Portal => https://inalbania.al/eni-car-rental-rinas Website => https://enirentcar.com/al Instagram => https://www.instagram.com/eni.car.rental Vendodhja => https://g.co/kgs/MsVnUX 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
HOTEL CITY CENTER – HOTEL NE QENDER TE TIRANES Follow => @hotelcity_center Adresa: Rruga e Barrikadave – Tirane Tel per Pernotime: +355699834001 / +35545628541 Hotel City Center eshte Hoteli me i ri i vendosur prane Qendres se Tiranes. Hoteli ofron dhoma gjumi per cifte dhe per grupe. Ofrohen dhoma me arredim shume komod qe ju mundeson te kaloni nen komoditetin me maksimal te mundshem. Çmimet jane te arsyeshem. Stafi ju sherben ne menyre shume korrekte si dhe pastertia arrin kulmin. Ju Mirepresim! FOTO GALERI Tel per Pernotime: +355699834001 / +35545628541 Portal => https://inalbania.al/hotel-city-center-tirane Vendodhja => https://g.co/kgs/UUCQVw 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
AUTO BEN & MIR – MAKINA ME QERA & SHIT-BLERJE KAVAJE Tel: +355675656811 / +355682543798 Follow => @auto_beni.mir Adresa: Kavaje, prane Kompleksit Kastrati ne Autostrade Ofron per ju Makina Me Qera si dhe Shit-Blerje Makinash. Makinat jane ne gjendje shume te mire pune si dhe me çmime ekonomike. Ofrohen makina te modeleve te ndryshme, automatike dhe manuale si dhe me nafte, benzine apo benzin+gaz. Ofrojme Makina me qera ditore dhe me kohe te gjate, me çmime shume te favorshme. Ofrojme Shit-Blerje te makinave te modeleve te ndryshme. Sherbimet: – Makina me Qera – Shitje Makinash – Blerje Makinash Ju Mirepresim! Facebook => https://facebook.com/www.autobeni.al Portal => https://inalbania.al/auto-ben-mir-kavaje Instagram => https://instagram.com/auto_beni.mir Vendodhja => https://g.co/kgs/mjisnG 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
MAT STAR ALBANIA – DYQAN KEPUCESH ME SHUMICE & PAKICE Tel: +355 67 202 4931 Follow => @matstar_albania Adresa: Rruga Ferit Xhajko Nr.128, Perballe Konvikteve te Mjekesise, Poshte Bankes Noa – Tirane Firma “MAT * STAR” eshte nje nga firmat me te medha dhe serioze ne tregun Shqiptar, per tregtimin e kepuceve. Ajo ushtron aktivitetin e saj qe prej vitit 2000 ,duke ju ofruar konsumatorit cilesi, garanci, komoditet ne produktet e saj. Ajo ka eksluzivitetin per importimin dhe tregtimin e ketyre artikujve, ne Shqiperi: Tirane, Shkoder, Lezhe, Durres, Kavaje, Lushnje, Fier, Elbasan ,Pogradec etj, nga firma “Mat-Star” me qender ne Bullgari. Mat Star R eshte nje kompani, e regjistruar ne me shume se 10 vende – Turqia, Greqia, Maqedonia, Serbia, Franca, Shqiperia, Gjermania, Jugosllavia, Hungaria, Italia dhe Rumania. Mallrat qe tregtojme jane te shume llojshme dhe per te gjitha moshat, duke filluar nga kepuce, atlete, cizme, shapka etj , per femije, gra dhe burra. Ne perdorim pushtetin e teknologjise se fabrikave, te cilat perdoren nga kompanite me te njohura perendimore.Ne punojne me nje ekip te larte profesionistesh te kualifikuar – dizenjusish, te cilet jane ne kerkim te komfortit tuaj dhe cilesise se ofruar nga produktet tona. Ne jemi largpames – mendjemprehte dhe besnike ndaj klienteve tane, dhe jemi duke pare sesi ne te ardhmen te mbeshtetemi ne aspiraten tone per besim, me cilesi te larte dhe cdo here me nje dizajn dhe stil bashkekohor ne raport me cmimin e produkteve. Shumice-Pakice ▪️Shumice & Pakice ▪️Ofrojme dergesa neper te gjitha rrethet (48h)🚚 ▪️Posta Falas❌Pagesa ne Dorezim💰 Tel: +355 67 202 4931 Facebook => https://www.facebook.com/matstaralbania Portal => https://inalbania.al/mat-star-albania-dyqan-kepucesh Instagram => https://www.instagram.com/matstar_albania Vendodhja => https://goo.gl/maps/fWh5KArySa62 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
AUTO SERVIS LIU TIRANE – DISQE / GOMA / PJESE KEMBIMI Tel: +355682002007 / +355692086888 Follow => @auto_servis.liu Adresa: Rruga e Rinasit, 500m larg Aeroportit – Tirane Ofrohet Servis Makinash me Sherbime Xhenerike, Motorrike dhe Lyerje per te gjitha llojet e automjeteve. Ofrohen Pjese Kembimi Origjinale per Range Rover, Mercedes Benz, Porche, Audi dhe BMW. Gjithashtu ofrohen edhe Disqe dhe Goma te Reja ose te Perdorura, Cilesore. Sherbimet: – Auto Servis – Pjese Kembimi – Lyerje Makinash – Disqe & Goma Ju Mirepresim! Facebook 1 => https://www.facebook.com/autoservisliu Portal => https://inalbania.al/auto-servis-liu-tirane Instagram 1 => https://instagram.com/auto_servis.liu Facebook 2 => https://www.facebook.com/DisqeGomaLiu Instagram 2 => https://instagram.com/pjesekembimi.liu Instagram 3 => https://instagram.com/disqe.goma.servis.liu Vendodhja => https://g.co/kgs/mRHdjZ 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
KATALIZATOR MAKINASH DURRES – KLEVI & KLODI Follow => @katalizatoreklodi Tel: +355684219977 / +355682654347 Adresa: Autostrada Durres-Tirane, Km.1,prane Kastratit – Durres Katalizator Makinash Klevi & Klodi ofron Montim dhe Riparim Katalizatoresh te rinj dhe te perdorur. Ofrohen Katalizatore per te gjithe llojet e Automjeteve. Katalizatoret ofrohen me garanci deri ne 2 vite. Gjithashtu bejme grumbullim katalizatoresh te perdorur. Ofrojme: – Montim Katalizatoresh – Servis Katalizatoresh – Katalizatore te Rinj – Katalizatore te Perdorur – Grumbullim Katalizatoresh – Punim Marmitash te Reja – Matje Gazrash Ju Mirepresim! Per me shume info tel: +355684219977 / +355682654347 Facebook => https://www.facebook.com/Katalizator-klodi-618214348632411 Portal => https://inalbania.al/katalizator-makinash-klevi-klodi Facebook => https://www.facebook.com/aliajarmando Instagram => https://instagram.com/katalizatoreklodi Vendodhja => https://g.co/kgs/9nqHH4 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
SOUVLAKI BROS ALBANIA / SUFLLAQE GREKE Adresa: Astir, Tirane Tel: +355 44 52 0222 Follow => @souvlaki.bros Souvlaki Bros Albania, ofron ushqimin me te njohur grek ne te gjithe boten, Sufllaqen Greke, e perbere nga copeza mishi dhe perime te pjekura ne sgarë. Produktet tona te Shijshme dhe Sherbimi i shpejte do t’ju bejne jo thjeshte kliente por Adhurues te gatimeve te Souvlaki Bros Albania. Nese doni te provoni dicka te vecante, provoni shijet e gatimit te guzhiniereve te Souvlaki Bros Albania, te cilat i ofrojme ne ambjentet tona dhe gjithashtu i ofrojme me ane te Sherbimit Taxi. Te gjitha porosite paketohen me materiale ekologjike. Produktet tona jane te perzgjedhura dhe te fresketa. Na Kontaktoni! Porosit Tani: +355 44 52 0222 Facebook => https://www.facebook.com/Souvlaki-Bros-Albania-350983372181831 Portal => https://inalbania.al/souvlaki-bros-albania Vendodhja => https://g.co/kgs/CEhsqr 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
ELEKTRO.AL – ELEKTROSHTEPIAKE & AKSESORE – TIRANE Tel: +355 69 849 4600 Follow => @elektroal Adresa: Rruga Cameria, Tregu Cam – Tirane ElektroAl ofron per ju gamen e gjere te produkteve elektroshtepiake dhe aksesore te ndryshem per meshkuj dhe femra. Ofrohen: – Tharse flokesh – Pjaster flokesh – Makin depilimi – Makin rroje/qethje – Hekur rrobash – Mash per floket – Shtrydhse frutash – Blender – Grirse – Etj..! OPEROJME ONLINE NE TE GJITHE SHQIPERINE! Telefono per Porosi: +355 69 849 4600 Facebook => https://www.facebook.com/ElectronicAlbaniaSL Portal => https://inalbania.al/elektro-al-albania Instagram => https://www.instagram.com/elektroal Vendodhja => https://g.co/kgs/jgt3S2 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
BAR & PASTICERI VALENCIA – TIRANE Follow => @pasticeri_valencia Tel: +355 69 308 0360 Adresa: Rruga Jordan Misja, Tirane Bar & Pasticeri Valencia ofron ambjente per te shijuar nje kafe apo produktet e pasticerise me miqte apo familjaret tuaj. Ne Pasticer Valencia mund te porosisni embelsira / torta te personalizuar per dasma, ditelindje apo per çdo rast gezimi familjar apo festa te ndryshme. Tortat jane simboli i festes per te gjithe. Ne pergatisim nje shumellojshmeri te tyre per te plotësuar çdo preference tuajen. Ne ofrojme vetem produkte te fresketa, te pergatitura ne ambjentet tona. Cdo produkt eshte i kontrolluar dhe ka shije unike te tij. Me shumellojshmerine e produkteve, Valencia ju Mirepret ne Dyqan! Per Porosi Tel: +355693080360 Facebook => https://www.facebook.com/pasticerivalencia Portal => https://inalbania.al/pasticeri-valencia-tirane Instagram => https://instagram.com/pasticeri_valencia Vendodhja => https://goo.gl/maps/Umu8AdzCWmVpwXdHA 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
LEKSI 1 SECURITY TIRANE – SISTEME ALARMI / SITEME KAMERASH Tel: +355 68 402 9111 / +355682403888 Adresa: Rruga e Barrikadave – Tirane Leksi 1 Kumria Security ofron Sherbim Sigurie me Sisteme Alarmi dhe Sisteme Monitorimi me Kamera 24/24. Ofrohet gjithashtu sherbim Roje Objekti si dhe Sherbim Shoqerues personash VIP. Ofrojme Korrektesi dhe Kujdes Maksimal ne pune! OFERTE – Sisteme Alarmi – Sensor Levizje – Sensor Zjarri – Kamera 2-8 – Kontrate mujore qe vazhdon nga 5000 leke te reja + MONTIM FALAS + KAMERA HIKVISION + SENSOR ALARMI TELETEK Na kontaktoni! – Sherbime Sigurie – Sisteme Alarmi – Sisteme me Kamera – Sisteme alarmi e monitoruar nga salla operative me grupe te gatshme. – Shoqerim i personave VIP – Shoqerim 24 ore me security ( me roje ne SHPSF ) Telefononi per me shume info! 24/7 Tel: +355 68 402 9111 / +355682403888 Portal => https://inalbania.al/leksi-1-security-tirane Google Maps => https://g.co/kgs/bsZuuT 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
KOKO NOT ONLY BAR - TIRANE Follow => @koko_not_only_bar Koko not Only Bar është bari ku do të keni mundësinë të shijoni Ushqime të shëndetshme ➡️Chia Pudding, Overnight Oats, Koko Tost, Nicecream, Waffles, Smoothie, Milkshake, Lëngje Bio, Verë, Shampanjë, etj...! Arredimi më së miri i ambjentit dhe shërbimi korrekt i stafit, bëjnë që të kaloni momente të bukura me shoqërinë, familjen, të dashurin/ën apo me fëmijët tuaj. IT IS NOT ONLY BAR - WELCOME

#Adresa: #Kontakt: #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
MARA GARDEN CITY HOTEL & RESIDENCES – TIRANE Tel: +355 67 603 7311 Follow => @garden_city_hotel__hostel @spicesofmalaysia Adresa: Kthesa e Kamzes, Pallatet Malajziane, Tirane Email: gardencityhostel@gmail.com spicesofmalaysia@gmail.com NE JEMI “ MARA GARDEN CITY HOTEL & RESIDENCES “ Deshirojm t’ju prezantojm paketat tona per pushime ne Tirane dhe serviset qe ne ofrojme: HOTEL & HOSTEL Nese ndodheni ne Tirane dhe kerkoni nje vend te qete relaksues qe ofron te gjithe serviset ne nje te vetme, ju ftojm ne ambjentet tona “Mara Garden City Hotel & Residences” Vendodhja jone eshte IDEALE per qendrimin tend ne Tirane, duke qene vetem 10 min larg nga qendra e qytetit, me pamje nga Dajti, gjelberim, pasterti, qetesi dhe ambjent miqesor. Gjithashtu nese deshironi te udhetoni per ne Durres per plazh, makinat dhe taksite ju mirepresin ne hyrjen kryesore te kompleksit, dhe per 15 minuta ju arrini ne destinacionin e deshiruar. Vendi perfekt per te evituar trafikun nderkohe qe deshironi te kapni fluturimin e radhes per ne aeroport, nga ambjentet tona vetem per 15 minuta arrini ne Rinas, Aeroport. Ne jemi zgjedhja e duhur dhe per turet/udhetimet ne grupe. Shijoni netet e qendrimit ne Hotelin ose Hostelin tone me nje Servis te perkryer dhe me çmime te arsyeshme. BAR RESTORANT & PIZZA Gjithashtu mund te shijoni ushqim te fresket, spicy dhe te shijshem tek Restoranti Hallall “Spices of Malaysia” per mengjes, dreke ose darke. Tel: +355 67 603 7311 Email: gardencityhostel@gmail.com / spicesofmalaysia@gmail.com Facebook => http://www.facebook.com/GardenCityOfficial Portal => https://inalbania.al/mara-garden-city-hotel-residences-tirane Instagram => https://www.instagram.com/gardencityofficial Vendodhja => https://goo.gl/maps/pbBSNGBW7oz 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
HOTEL VILA PARK – TIRANE Follow => @vilaparkhotel Vila apark Hotel i vendosur në një zonë të qetë dhe ne ajër të pastër, pak minuta larg qendrës së Tiranës, ofron për ju Qetësi dhe Relaks. Hoteli është i akomoduar në mënyrë moderne deri në detaje dhe dhomat janë të kompletuara më së miri. Ofrohen homa gjumi të kategorive të ndryshme dhe me çmimet më konkurrues në treg. Gjithashtu ofrohet edhe Bar Kafe, Wiffi si dhe Parking. Hoteli operon 24 orë dhe stafi ju shërben në mënyrë korrekte. Ju Mirëpresim! ------------------------------------------------------------------- About 1.6 km from Skenderberg Square, Vila Park Hotel is located in Tirana and features a garden and a bar. Popular points of interest around the property include Sky Tower and National Theatre of Opera and Ballet. Free WiFi is available and in-house parking is provided. At the hotel, all rooms come with a wardrobe, a TV and a private bathroom. All rooms have air conditioning, and selected rooms have a balcony. Guests at Vila Park Hotel can enjoy a buffet breakfast. Speaking both Greek and English, staff at the reception can help you plan your stay. Dajti Express is 4.4 km from the accommodation. Tirana International Mother Teresa Airport is 15 km from the property. We speak your language!

#Adresa: #Kontakt: #Email: #Facebook https://www.facebook.com/vila.park.351 https://www.facebook.com/Vila-Park-284883048713762/ #Instagram https://www.instagram.com/vilaparkhotel/ #Booking https://www.booking.com/hotel/al/vila-park-tirana.en-gb.html #Portal http://inalbania.al/hotel-vila-park-tirane Vendodhja https://goo.gl/maps/JnHd3eWbBqv #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
RESTORANT TRADITA - PEQIN Follow => @tradita_restorant Kontakt: +355682598274 Restorant Tradita, aty ku shija e gatimit ndërthuret aq bukur me ambjentin tradicional..! Ofrohet ambjet për familjarë, ambjent për çifte dhe grupe. Arkitektura dhe Punimi dekorativ i ambjentit bën që tju ofrojë një qëndrim sa më të këndshëm. Pista për Dasma dhe Bankete të bollshme gjithashtu janë të pranishme. Kemi gatime tradicionale me saç dhe furrë druri si: zoq fshati apo gjela deti. Në fund tryeza shoqerohet me ëmbëlsira tradicionale fshati si: cerjep qumushtur apo hasude me arra. Jeni të mirëpritur ! Adresa: Peqin - Elbasan

#Facebook https://www.facebook.com/ilir.bullarii #Instagram https://www.instagram.com/tradita_restorant #Portal http://inalbania.al/restorant-tradita-peqin #Vendodhja https://g.co/kgs/pHf4za #instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
favorite Likes
FAST FOOD TE FRESKU – PITA KLASIKE 2 Facebook => Fast Food Pita Klasike Tel: +355 69 838 1772 Adresa: Rruga Muhamet Deliu, Fresku – Tirane Pita Klasike 2 ju ofron te gjitha prodhimet e fastfood-it me shije te vecante dhe shume te kerkuar nga klientet. Eksperienca disa vjeçare ne treg si dhe produktet e fresketa, te servirura nga nje staf profesiona, ben qe ne te ofrojme cilesi maksimale ne prodhimet tona. Ofrohen: – Fast Food – Sallata – Pije Freskuese – Sherbim Taxi Ju Mirepresim! Per Porosi Tel: +355698381772 Portal => https://inalbania.al/fast-food-te-fresku-pita-klasike-2 Facebook => https://facebook.com/Fast-Food-Pita-Klasike-1642761309344047 Vendodhja => https://g.co/kgs/K9Nz7f 🌟

#instagram #instagrammers #igers #instalove #toptags #liker #likes #follow #igdaily #followme #shoutout #shoutouts #shout #out #inalbania #reklamohu #marketingonline #biznesetshqiptare #biznesonline #biznese #in_albania_al #inalbania_al #bizneseneshqiperi #marketing #marketingdigital
Popular Tags © 2018